N11'deki mağazanın anakart iadesini almaması

Sıkıntı olmaz merak etmeyin. Kargoyu aynı kargo firması ile göndermeniz gerekiyor. Sonra da süreci takip edin. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Satıcı ile muhatap olmanıza da gerek yok artık.
Anladım cevabın için teşekkür ederim acaba rgb destekli uygun fiyata bi anakart önerirmişim bütçem max 600

Öneri için yeni konu açın derim. Alakasız bir konuda kirlilik yaratmayalım konuda.

Arkadaşlar mağza hiçbi şekilde iademi kabul etmedi ürün kullanılmış diye reddettiler ya arkadaşım daha bilgisayarım yok sıfırdan topluyorum kutudan çıkmadı ürün nasıl kullanayim bu yüssüzlüktür yalancılıktı. N11 deki mağzaları artık kullanmayacağım sizde bilgilenmiş olun arkadaşlar.
Dipnot; kargo parasınıda bana ödettiriyor rezil firma

Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun. Sözleşmenizde yer alıyor 14 gün içinde cayma hakkı. Almak zorundalar. Sonunda kazanırsınız davayı. Ne zaman sonuçlanır orası muamma.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı