Nanokatalog ürünü göndermiyor

Knossos

Centipat
Başlıkta da gördüğünüz üzere Nanokatalog adlı mağazadan dolandırıldım. 15/08/19'da sipariş ettiğim ürün hala gelmedi, iade için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nanokatalog'da ürün teslimatı 1-2 ayı bulabiliyor. Beklemeniz durumunda illa ürünü teslim alırsınız fakat süreç uzun maalesef. Kendileri ile iletişime geçip iptal talebinde bulunabilirsiniz.

İade etmek içinde 2 ay beklersin, her gün şikayet edersin anca iade ederler. Sana tavsiyem aldığın ürünün gelmesini bekle ve bir daha o siteye girme. 30-40 lira ucuz görünce tuzağa hemen düşmeyin bu sitede ürünlerde; stokta mevcut 5-7 günde teslimat der ama 3 aya anca gelir. Yalancı bir site. Bunlar aldıkları paraları faize yatırıp değerlendiren bir şirket diye biliyorum, teknoloji ile alakaları yok.

Nanokatalog bir nevi AliExpress gibi yurtdışından uygun fiyata ürünler getirtir, daha sonrasında normal bir şekild gelen ürünü size kargolar.

İnternette neredeyse bir tane bile olumlu yorum görmediğim bir sitedir. Olabildiğince o siteden uzak duruyorum hatta fiyatlarına bakmak için bile sitesine girmek istemiyorum. İade için ne yapabilirsiniz inanın bilemiyorum.

Defalarca alışverişim oldu. Sorunsuz teslim ediyorlar. Sipariş vermeden önce stok durumunu öğrenmen gerekiyordu stokta yoksa yurtdışından gelmesini bekliyorsun.

ben RX 590 Aldım 25 günde geldi yurt dışından geliyor sonuçta bunların ucuz olmasında bir şey var değil mi

Bir Nanokatalog-zede daha. Geçmiş olsun.
45 günde stoğa girmeyince iptal ettim, 21 günde para iadesi alabildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…