Nanokatolog güvenilir mi?

ScaryPeace IV

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Nanokatolog'dan ürün alacağım. Normalde Vatan'dan veya N11 veya Hepsiburadan.com'dan aldığımda 4500 TL üstü tutuyor. Nanokatolog'da ise 3800 TL tutuyor güvenilir bir site mi? Alışveriş yapan var mı birkaç yeri araştırdım bir sıkıntı yok ama sizden de akıl almak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilirliği konusunda bir problem yok. Yalnız stokta olmayan ürünler için tedarik süreci uzun sürüyor. Zira yurt dışından getiriyorlar. Bunun için önceden, alacağınız ürünün stoğu var mı diye sorgulatırsanız iyi olur. Daha önce Phanteks P400 aldım. 2 günde geldi, bir sorun da yaşamadım şahsen.

Ürünlerini yurt dışından temin eden bir firma olduğu için fiyatları piyasaya göre uygundur. Güvenilirlik konusunda gayet güvenilir bir firmadır. Bu firmayla iş yaparken ilk önceliğiniz stok sorgulamak olsun. Stokta olmayan bir ürünü almaya kalkarsanız uzun bir bekleme ve tedarik sorunu yaşarsınız. Bu yüzden ilk önce stok sorgulamasını telefon ile yapın. O zaman kısa sürede uygun fiyata istediğiniz ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Ürünlerini yurt dışından temin eden bir firma olduğu için fiyatları piyasaya göre uygundur. Güvenilirlik konusunda gayet güvenilir bir firmadır. Bu firmayla iş yaparken ilk önceliğiniz stok sorgulamak olsun. Stokta olmayan bir ürünü almaya kalkarsanız uzun bir bekleme ve tedarik sorunu yaşarsınız. Bu yüzden ilk önce stok sorgulamasını telefon ile yapın. O zaman kısa sürede uygun fiyata istediğiniz ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Peki mesela stok da yoksa kaç günde elime ulaşıyor. ?

2-3 gündür bu konuyu araştırıyorum bende. Fakat yurtdışından geliyor ürünler diyor herkes Garanti konusu ne oluyor ? Örnegin bir işlemci aldım 1-2 ay sonra bozuldu garantiye nereye yolluyoruz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı