Narkoz verilince ne oluyor?

Krantee

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, midemde uzun süreli şikayetim var ve doktora gideceğim kısa süre içinde. Eskiden endoskopi istemişlerdi ama küçük olduğum için o zamanlar çekinmiştim, şimdi yaptırmayı düşünüyorum ve bununla alakalı sorularım var. Bana narkoz verecekler bu narkozun kafası nasıl bir kafa oluyor ve tek başıma gitsem eve geri dönebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba, midemde uzun süreli şikayetim var ve doktora gideceğim kısa süre içinde. Eskiden endoskopi istemişlerdi ama küçük olduğum için o zamanlar çekinmiştim, şimdi yaptırmayı düşünüyorum ve bununla alakalı sorularım var. Bana narkoz verecekler bu narkozun kafası nasıl bir kafa oluyor ve tek başıma gitsem eve geri dönebilir miyim?

Yanınızda aileniz olsun. Dönerken sarhoş dönersiniz :D.

Kafası güzel oluyor hocam. 1 oturuşta 75'lik rakıyı tek başınıza içmiş gibi oluyorsunuz. Yanınız da birisi olsun o kafa ile dönemezsiniz eve. Zaten hemen eve göndermezler sizi. Yanınız da birisi olmadığı sürece de yapmazlar.

Verildiği anda o vücuda yayılırken bir şey anlamıyorsun. Narkoz kendini belli etmeye başlayınca ne olduğunu anlamadan bilinç gidiyor tekrar ayıldığında ağrılar eşliğinde uyanacaksın (genellikle baş ve vücut ağrıları). O halde kendi başına dönmen çok zor bir yakınınla gitmende fayda var -ki kesin birisiyle git-.

Geri
Yukarı