Narkoz verilince ne oluyor?

Krantee

Centipat
Dostlar merhaba, midemde uzun süreli şikayetim var ve doktora gideceğim kısa süre içinde. Eskiden endoskopi istemişlerdi ama küçük olduğum için o zamanlar çekinmiştim, şimdi yaptırmayı düşünüyorum ve bununla alakalı sorularım var. Bana narkoz verecekler bu narkozun kafası nasıl bir kafa oluyor ve tek başıma gitsem eve geri dönebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

paralul

Decapat
Makaleler
2
Yer
LFS
Dostlar merhaba, midemde uzun süreli şikayetim var ve doktora gideceğim kısa süre içinde. Eskiden endoskopi istemişlerdi ama küçük olduğum için o zamanlar çekinmiştim, şimdi yaptırmayı düşünüyorum ve bununla alakalı sorularım var. Bana narkoz verecekler bu narkozun kafası nasıl bir kafa oluyor ve tek başıma gitsem eve geri dönebilir miyim?

Yanınızda aileniz olsun. Dönerken sarhoş dönersiniz :D.

SS Erwin Rommel

Hectopat
Bildiğim kadarıyla yanında refakatçi olmadan bırakmazlar. Bir sürü alkol içmiş gibi olursunuz.

Álvaro Morte

Picopat

Kafası güzel oluyor hocam. 1 oturuşta 75'lik rakıyı tek başınıza içmiş gibi oluyorsunuz. Yanınız da birisi olsun o kafa ile dönemezsiniz eve. Zaten hemen eve göndermezler sizi. Yanınız da birisi olmadığı sürece de yapmazlar.

Lahmacun01

Picopat
Verildiği anda o vücuda yayılırken bir şey anlamıyorsun. Narkoz kendini belli etmeye başlayınca ne olduğunu anlamadan bilinç gidiyor tekrar ayıldığında ağrılar eşliğinde uyanacaksın (genellikle baş ve vücut ağrıları). O halde kendi başına dönmen çok zor bir yakınınla gitmende fayda var -ki kesin birisiyle git-.

Yeni konular

Yukarı