Naruto Mid anime mi?

My anime List'in puanlarını da ciddiye almazsın be.

Niye ciddiye al miyim o kadar çok şişirilen anime varken Naruto baş yapıt ise neden 7.5 puan almış o kadar çok anime izledim Naruto'dan daha iyi hikayesi karakter gelişimi olan Naruto sadece popüler bir anime iki kere bitirdim ikinci izleyişimde animenin neden baş yapıt olmadığını anladım Naruto kesinlikle bir baş yapıt değil ama izlemesi keyifli bir anime, Naruto classic hariç o tamamen felaket onu izlerken acı çekmiştim.

Senden daha çok şey bildiğim kesin. Okuduğunu anlamayan, kafasında kurduklarıyla söylenen şeye savunacam diye alakaya maydonoz cevap veren, Narutocu geçinip 3 büyükler isimlendirmesinin kaliteden geldiğini sanan, bir seriyi çok sattı, izlendiyse iyidir demek ki diye savunan, anlaması kıt, bir halt bilmediğinin bile farkında olmayan, benim dediğim doğru ben her şeyi bilirim kafasında dolaşan zırcahilin önde gideninin tekisin. Bu kafayla yaşaman bile mucize. Witcher 3 fanları 1, Naruto fanları 2. Cahillikle kimse bunlara rakip olamaz...
Masken düştü, diyecek bir şey bulamayınca saçmalamaya ve hakaret etmeye başladın, bu da senin gelişmemiş bir canlı olduğunu gösterir. Klavyeye güvenme, gerçekte yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri buradan yazarak egonu tatmin etme peşindesin. Sen cevap vermeye bile değmezsin. Senin seviyene inmeyeceğim. Kendi zeka seviyende olanlarla kafa bul.

Niye ciddiye al miyim o kadar çok şişirilen anime varken Naruto baş yapıt ise neden 7.5 puan almış o kadar çok anime izledim Naruto'dan daha iyi hikayesi karakter gelişimi olan Naruto sadece popüler bir anime iki kere bitirdim ikinci izleyişimde animenin neden baş yapıt olmadığını anladım Naruto kesinlikle bir baş yapıt değil ama izlemesi keyifli bir anime, Naruto classic hariç o tamamen felaket onu izlerken acı çekmiştim.
Sakın bana o 90 bölüm süren filler cehennemini izledim deme... Yellow-flash diye biri fillerden arındırılmış olarak yapmıştı Naruto'yu ama ingilizce tabi. Kaç kere niyetlendim tekrar izleyim diye sırf ana karakterin çenesi yüzünden vazgeçtim. İzlerken delleniyordum resmen "şuna tamam deyin de sussun artık" diye. Narutodaki çene>>>Dedikoducu mahalle karılarındaki çene.

Son düzenleme:
Garip...

Naruto benim ilk izlediğim animedir, bitirmem yaklaşık 2 yıl sürmüştü 700 bölümü. O zaman izlediğimde gayet keyif almıştım, belki şimdi izlesem almam bilemiyorum. Sonuçta bir sürü farklı anime izledim ve zevklerim değişti.

Bana garip gelen ise insanların cidden bunun üzerine kavga etmesi. Sevmiyorsan "Sevmedim, bence dandik bir anime." de geç. Ya da seviyorsan "Sevdim, hoş bir anime bence." de.

Bunları diyen birine "Sen bir şey bilmiyorsun." demek gereksiz. Herkesin sevdiği ve sevmediği şeyler var. Neden sevdiğini veya sevmediğini tartışabilirsin tabii ki. Zaten konunun amacı bu bence. Ama gidip de birbirine üstünlük taslamak gerçekten saçma.

Garip cidden.

Villainleriyle falan aslında güzel animeydi, sadece bazı yerler fazla uzundu (savaş başlangıcını kastediyorum Naruto'nun gelmesi aylar yıllar aldı.) Mid midir değil midir orası tartışılır ama fikrimce mid değil, sonu kötüydü çünkü boruto serisi yüzünden çöp edildi en sonda. Eğer boruto çıkmasaydı ve istenilen sona ulaşılsaydı şu an üst seviye bir başyapıt olabilirdi.

Villainleriyle falan aslında güzel animeydi, sadece bazı yerler fazla uzundu (savaş başlangıcını kastediyorum Naruto'nun gelmesi aylar yıllar aldı.) Mid midir değil midir orası tartışılır ama fikrimce mid değil, sonu kötüydü çünkü boruto serisi yüzünden çöp edildi en sonda. Eğer boruto çıkmasaydı ve istenilen sona ulaşılsaydı şu an üst seviye bir başyapıt olabilirdi.

Sonu derken sanıyorum evlenip Hokage olduğunu göremediğimizden bahsediyorsun, evet sonu çok iyi değil ama kötü de olduğunu düşünmüyorum. Biraz daha tatmin edici bir son yapabilirlermiş.

Ayrıca sadece Naruto'nun bir kısmını beğenmediği için komple Naruto'ya kötü diyenleri anlayamıyorum. Sadece iyi olup olmaması bir Arc'a mı bağlı koskoca animenin? Naruto'nun sadece klasik bir shonen anime olmadığını ve dövüşten ibaret bir anime olmadığını altını çizerek hatırlatırım. Benim de beğenmediğim kısımlar var tabii, çok fazla olmasa da. Ama sadece bir-iki şeyi beğenmediği için animeyi öldürmek de haksızlıkdır.

Garip...

Naruto benim ilk izlediğim animedir, bitirmem yaklaşık 2 yıl sürmüştü 700 bölümü. O zaman izlediğimde gayet keyif almıştım, belki şimdi izlesem almam bilemiyorum. Sonuçta bir sürü farklı anime izledim ve zevklerim değişti.

Bana garip gelen ise insanların cidden bunun üzerine kavga etmesi. Sevmiyorsan "Sevmedim, bence dandik bir anime." de geç. Ya da seviyorsan "Sevdim, hoş bir anime bence." de.

Bunları diyen birine "Sen bir şey bilmiyorsun." demek gereksiz. Herkesin sevdiği ve sevmediği şeyler var. Neden sevdiğini veya sevmediğini tartışabilirsin tabii ki. Zaten konunun amacı bu bence. Ama gidip de birbirine üstünlük taslamak gerçekten saçma.

Garip cidden.

Sıkıntı göz ardı et sisteminde. Göz ardı ediyorsun sen göremiyorsun o görüyor senin yazdıklarını hatta cevap da yazabiliyor. Olması gereken ise onun senin yazdıklarını görememesi/hiçbir şekilde cevap verememesidir. Bunu düzeltmemek içinse site yönetimi çabalıyor resmen. Kaç kere gündeme gelmiş göz ardı edin geçin, düzeltmeyeceğiz, böyle iyi falan demişler. DHdeki sistem bu açıdan çok daha güzel. Adam benim yazdığımı gördükten cevap verebildikten sonra ne anlamı kaldı göz ardı etmenin. Göz ardı et butonunun blokla olarak değişmesi lazım ki kimse okuduğunu anlamaktan aciz insanlarla muhatap olmak zorunda kalmasın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı