Naruto Mid anime mi?

İlk Naruto serisi güzeldi bayağı zevk aldım fakat shippudende aynı akıcılık yoktu konuşmalara, koşmalara vs. çok zaman gidiyordu, zar zor bitirdim. Boruto ise en kötü serisi. Naruto'dan sonra One piece izlemeye başlayınca çok akıcı geldi her bölüm akıyordu yani zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım derken bitti ve hiç bit bölümü de atlamadim. Yani Naruto büyük 3'te ki en kötüsü olan bence yani Mid'in 1 tık üstü diyebiliriz.

O zaman siz ne anlarsınız diye millete sallayacağına anlat da bilelim, Naruto'nun neyinin veya neden baş yapıt olduğunu.

İlk Naruto serisi güzeldi bayağı zevk aldım fakat shippudende aynı akıcılık yoktu konuşmalara, koşmalara vs. çok zaman gidiyordu, zar zor bitirdim. Boruto ise en kötü serisi. Naruto'dan sonra One piece izlemeye başlayınca çok akıcı geldi her bölüm akıyordu yani zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım derken bitti ve hiç bit bölümü de atlamadim. Yani Naruto büyük 3'te ki en kötüsü olan bence yani Mid'in 1 tık üstü diyebiliriz.
Sende mi Narutonun çenesinden bezip şuna tamam deyin de sussun diyenlerdensin?

İlk sezonu izlenilebilir, ikinci sezonu izlemeye gerek yok. İzleyeli çok oldu o yüzden aklımda fazla bir şey kalmadı ama tüm seride tek beğendiğim savaş kumlu çocuk ile karateci çocuğun kapışması.

Aksiyon, dövüş kısmı çok iyi ona lafım yok ama hikayeye tekrar bakınca çok da iyi gelmiyor bence. Kişiden kişiye göre değişir ama HxH ve One Piece'in hikayeleri daha ilgi çekici geliyor bana göre. Narutonunki ise kötü değil ama biraz zorlama gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı