Naruto spoiler olmasına rağmen izlenir mi?

Yok izlenmez hocam fillerları geçseniz bile 400 bölüm boşuna izlemiş olursunuz mangasını okuyun diyeceğim öyle de tadı çıkar mı bilmiyorum en iyisi kısa güzel animeleri izlemek.

Hocam animeyi izlemeyip animenin %70-ini bilemezsiniz ayrıca izlemediyseniz nasıl bilebiliyorsunuz %70 her şeyi bildiğinizi Naruto uzun soluklu bir animedir bende başlamadan bayağı spoiler yemiştim ama fillerları geçe geçe izlerseniz yine keyif alırsınız sırf pain Arc'ı için bile izleniz.

720 bölümlük animede 20-30 bölüm anca adamakıllı geçiyor hocam 😆 bir de Pain Arc demişsiniz, rezaletti.

Yok izlenmez hocam fillerları geçseniz bile 400 bölüm boşuna izlemiş olursunuz mangasını okuyun diyeceğim öyle de tadı çıkar mı bilmiyorum en iyisi kısa güzel animeleri izlemek.

720 bölümlük animede 20-30 bölüm anca adamakıllı geçiyor hocam 😆 bir de Pain Arc demişsiniz, rezaletti.
Adamın sıkıntısı kardeşinden spo yemek. Kardeşim bana böyle spo verse iyi bi zopa atardım. Ben direk silerim bana spoiler veren adamı. Misal steamda yaptığım bir incelemeye biri gelip spoiler verse direkt engel atarım. Muhabbetim olan biriyse bir kereye mahsus uyarırım sadece ikincide direkt arkadaşlıktan çıkarır engel atarım. Bu ayrı mevzu da sen de abartmışsın bayağı. 100 bölümde 5 bölüm var gerisi boş, o kadar da değil.

Adamın sıkıntısı kardeşinden spo yemek. Kardeşim bana böyle spo verse iyi bir zopa atardım. Ben direk silerim bana spoiler veren adamı. Misal Steam'de yaptığım bir incelemeye biri gelip spoiler verse direkt engel atarım. Muhabbetim olan biriyse bir kereye mahsus uyarırım sadece ikincide direkt arkadaşlıktan çıkarır engel atarım. Bu ayrı mevzu da sen de abartmışsın bayağı. 100 bölümde 5 bölüm var gerisi boş, o kadar da değil.

720 bölümü tek bölüm atlamadan üstüne her türlü spoileri yememe rağmen izlemiştim zamanında. Ben bu hatayı yaptım başkaları yapmasın. Naruto iyi bir seri değil hocam, 10 yaşında izlerken zevk veriyordu evet fakat şimdi baktığımda zaman kaybından başka bir şey görmüyorum ben. Piyasada 12-25 bölüm arası onlarca güzel yapım var onları izlemesi kendisi açısından daha keyifli olacaktır 😄

720 bölümü tek bölüm atlamadan üstüne her türlü spoileri yememe rağmen izlemiştim zamanında. Ben bu hatayı yaptım başkaları yapmasın. Naruto iyi bir seri değil hocam, 10 yaşında izlerken zevk veriyordu evet fakat şimdi baktığımda zaman kaybından başka bir şey görmüyorum ben. Piyasada 12-25 bölüm arası onlarca güzel yapım var onları izlemesi kendisi açısından daha keyifli olacaktır 😄
Naruto çok iyi bir seri değil ama dediğin gibi izleyince vakit kaybı olacak kadar kötü bir seri de değil. Ortalama 10 üzerinden 7.5 civarı ederi olan bir seri. 100 bölümde 5 bölüm var gerisi boş bölümler demenin abartı demenin abartı olduğunu söylüyorum sadece. O açıdan bakarsan tüm uzun serilerde şu şu bölümleri izleyin geçin, gerisi boş bölüm dememiz lazım. Sen muhtemelen uzun seri sevmiyorsun.

O 12/25 bölüm dediklerinin çoğu özellikle de novel uyarlaması olanlar orjinal kaynağın belki 3-4 sezon gerisinde veya orjinal kaynaktan bir sürü şey atlanarak, çıkarılarak yapılmış seriler. Bir çoğunda animenin kaldığı yerden değil en baştan başlaman gerekiyo okumaya. Naruto gibi seriler çerezlik izle geç serileri ve bu tür serilerde fillerlar atlanarak bile izlense dönüp mangaya veya novele bakmana gerek kalmıyor. Ama misal overlordda 4 sezonu izlesen bile noveli en baştan okumak zorundasın. Bu ülkede kaç kişi 4 sezonunu izlediği animenin türkçesi olmayan novelini en baştan okur?

Naruto çok iyi bir seri değil ama dediğin gibi izleyince vakit kaybı olacak kadar kötü bir seri de değil. Ortalama 10 üzerinden 7.5 civarı ederi olan bir seri. 100 bölümde 5 bölüm var gerisi boş bölümler demenin abartı demenin abartı olduğunu söylüyorum sadece. O açıdan bakarsan tüm uzun serilerde şu şu bölümleri izleyin geçin, gerisi boş bölüm dememiz lazım. Sen muhtemelen uzun seri sevmiyorsun.

O 12/25 bölüm dediklerinin çoğu özellikle de novel uyarlaması olanlar orijinal kaynağın belki 3-4 sezon gerisinde veya orijinal kaynaktan bir sürü şey atlanarak, çıkarılarak yapılmış seriler. Birçoğunda animenin kaldığı yerden değil en baştan başlaman gerekiyor okumaya. Naruto gibi seriler çerezlik izle geç serileri ve bu tür serilerde fillerlar atlanarak bile izlense dönüp mangaya veya novele bakmana gerek kalmıyor. Ama misal overlordda 4 sezonu izlesen bile noveli en baştan okumak zorundasın. Bu ülkede kaç kişi 4 sezonunu izlediği animenin türkçesi olmayan novelini en baştan okur?

Arkadaş serinin yüzde 70 spoilerini aldım demiş Naruto'nun sıkıcı taraflarının üstüne bir de bu eklenince iyice izlenmez olup çıkıyor. Naruto'nun ilk serisi izlenebilir fakat ilk serinin hikaye anlamında çok az bir kısmı işlendi. Aslında uzun serileri artık sevmiyorum hocam DB ve Fairy tail harici tüm uzun serileri ya bitirdim ya da güncelim çoğunun. Cevap verebileceğim başka bir şey yok dediklerinizde haklısınız özellikle Air Gear ve Rosario to vampire hayran olacak kadar sevdiğim serilerdir mangalarını kaldıkları yerden okumak istedim fakat hepsi baştan okunması gereken çoğu yeri atlanmış serilerdi.

İlerledikçe bozan bir anime. Zaten spoiler da yemişsin. Hiç bulaşma.

Arkadaş serinin yüzde 70 spoilerini aldım demiş Naruto'nun sıkıcı taraflarının üstüne bir de bu eklenince iyice izlenmez olup çıkıyor. Naruto'nun ilk serisi izlenebilir fakat ilk serinin hikaye anlamında çok az bir kısmı işlendi. Aslında uzun serileri artık sevmiyorum hocam DB ve Fairy tail harici tüm uzun serileri ya bitirdim ya da güncelim çoğunun. Cevap verebileceğim başka bir şey yok dediklerinizde haklısınız özellikle Air Gear ve Rosario to vampire hayran olacak kadar sevdiğim serilerdir mangalarını kaldıkları yerden okumak istedim fakat hepsi baştan okunması gereken çoğu yeri atlanmış serilerdi.
Arkadaş için izlesin demedim ki :) O kadar spoiler yediyse bir kaç bölüm baksın hoşuna giderse izlesin. Ama hiç bilmeden izlemenin vereceği zevki vermez :) Diyebileceğim izleyip izlememeyle ilgili bu olur sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı