NASA UFO'nun varlığını kabul etti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam gelirlerse ülkemizdeki "Din Kardeşlerimiz"i götürsünler(!)

Kaynağa patladım. Türkiye haber sitelerine güvenmeyin, hele uzay ile alakalı konularda. Çünkü sırf tıklansın diye saçma sapan başlıklar yazıyorlar. Konuya gelirsek, UFO diye bir şey yok bizden gelişmiş bir uzaylı medeniyetinin kendini saniyeler içinde gösterip kaybolmasına gerek yok. Biz nasıl bizden haberleri olmayan tek hücreli canlıları izliyorsak onlar da bizi öyle izliyor. Kaldı ki böyle gösterecek olsalar saniyeler içinde gerçekleşmez bu, bir gösterirler sonrasını söylemeyeyim isterseniz, siz biliyorsunuz.

Kaynağa patladım. Türkiye haber sitelerine güvenmeyin, hele uzay ile alakalı konularda. Çünkü sırf tıklansın diye saçma sapan başlıklar yazıyorlar. Konuya gelirsek, UFO diye bir şey yok bizden gelişmiş bir uzaylı medeniyetinin kendini saniyeler içinde gösterip kaybolmasına gerek yok. Biz nasıl bizden haberleri olmayan tek hücreli canlıları izliyorsak onlar da bizi öyle izliyor. Kaldı ki böyle gösterecek olsalar saniyeler içinde gerçekleşmez bu, bir gösterirler sonrasını söylemeyeyim isterseniz, siz biliyorsunuz.
Kaynak doğru NASA kabul etti UFO varlıklarını ekstra olarak UFO diye bir şeyde var. UFO açılımı
Tanımlanamayan uçan cisim demektir.

Kaynak doğru NASA kabul etti UFO varlıklarını ekstra olarak UFO diye bir şeyde var. UFO açılımı
Tanımlanamayan uçan cisim demektir.
Ne olduğunu biliyorum. Sen kime öğretiyorsun bunları, uzay konusunda bilim insanları dışında bana bu forumda kimse bir şey öğretemez. Bana gerçekten UFO'ların olduğuna dair somut bir kanıt atar mısın? b..'dan Türk haber kaynakları dışında bilimsel bir kaynak? O kadar şey yazmışım hala olduğunu diretiyorsun. Ayrıca madem var neden gizleniyorlar? Bir kere saniyelik gözüküp kayboluyorlarsa demek ki ışıktan hızlı hareket ediyorlar, popüler bilim bunun imkansız(?) olduğunu söylüyor, NASA burada kendi ile çelişmiş oluyor sonra böyle bir teknolojiye sahip olması demek bizden daha gelişmiş olması demek böyle bir durumda bizi yok edebilir Dünya kaynaklarını sömürüp giderler. Bunlar neden olmuyor? Sen sanıyor musun ki bu kadar gelişmiş bir medeniyet gelecek ha bire kendini saniyeler içinde gösterip kaybolacak? Direkt saldırıya geçerler. Bizi bir güzel sömürürler giderler bütün olay bu. Ayrıca böyle bir şey olsa Amerika neden açık açık kabul etsin, bunun üstünü örtmesin? UFO diye bir şey yoktur.

Neyse zaten engellediğim biriymişsin çok da umursamıyorum fikirlerini.

UFO diye bir şey yoktur.
Tanımlayamadığın her şey UFO'dur. Bu belki bir asteroit olur belki sıradan bir göktaşı veya asteroit olabilir veya ölçümsel bir anomalidir. UFO varolan/olmayan bir şey değil bir sınıflandırmadır. UFO diyince niye aklınızda uçan daireler canlanıyor hemen.

UFO'nun tanımlanmamış her gök cisminin kısaltılmış adı olduğunu öğrendiğimizde işler yavaş yavaş çözülecek.

Tanımlayamadığın her şey UFO'dur. Bu belki bir asteroit olur belki sıradan bir göktaşı veya asteroit olabilir veya ölçümsel bir anomalidir. UFO varolan/olmayan bir şey değil bir sınıflandırmadır. UFO diyince niye aklınızda uçan daireler canlanıyor hemen.
Benim öyle canlanmıyor. Bunu siz komplo teorisyenleri öyle lanse ediyorsunuz. Uzaylı da uzaylı Amerika uzaylılarla iletişim kursa neden söylesin? Ayrıca Göktaşları veya astroidler UFO olamaz çünkü ne olduğu biliniyor teleskoplarla bir çok astroid gözlemleniyor. Göktaşı dediğimiz şey zaten dünya atmosferine girmiş bir astroid'tir. Mesela bir uzay çöpü de Dünya'ya düşebilir ancak bu da UFO olmaz çünkü bu da zaten kontrolü kaybedilmiş ve Dünya'ya düşmesi muhtemel olarak kaydedilmiş cisimler. Yani sonuç olarak UFO diye bir şey yok.

Benim öyle canlanmıyor. Bunu siz komplo teorisyenleri öyle lanse ediyorsunuz. Uzaylı da uzaylı Amerika uzaylılarla iletişim kursa neden söylesin? Ayrıca Göktaşları veya astroidler UFO olamaz çünkü ne olduğu biliniyor teleskoplarla bir çok astroid gözlemleniyor. Göktaşı dediğimiz şey zaten dünya atmosferine girmiş bir astroid'tir. Mesela bir uzay çöpü de Dünya'ya düşebilir ancak bu da UFO olmaz çünkü bu da zaten kontrolü kaybedilmiş ve Dünya'ya düşmesi muhtemel olarak kaydedilmiş cisimler. Yani sonuç olarak UFO diye bir şey yok.
Komplo teroisyeni değilim. Bence son 3 mesajdır kendi kafanızdaki kurguya göre yazıyorsunuz.

Yani sonuç olarak UFO diye bir şey yok.
Tanımlayamadığın şey UFO'dur diyorum hala ısrar ediyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı