Nasıl kilo verilir?

Spor salonundan bahsediyorsanız yukarıda belirttiğim gibi maddi manevi olarak kötü durumdayız şu an pek mümkün değil yani ama yürüyüş falan diyorsanız normal olarak dışarıda olabilir.

Kalori açığı ver. Spor yap, derken ip atlama, yürüyüş, koşu hepsi olur. Başka bir şey yapmana gerek yok.

Ne yersen ye, ne kadar yatarsan yat, kalori açığı kilo verdirir.

Olay bu işte.

Ben sanırım sağlıklı ve düzenli beslenmeye inanmıyorum. Özellikle genelgeçer öğün saatleri ve öğün adetleri benim için sahiden anlamsız, bu yüzden ne kadar doğru bir tavsiyede bulunurum cidden hiç bilmiyorum. Yine de olağanüstü endokrin sistem problemleriniz yoksa ihtiyacınız kadar ya da ihtiyacınızın bir miktar altında beslenmek işinizi görür belki. Makul seviyede aç kalın, iyi kalın.

Bende pandemi zamanında baya kilo almıştım. Her gün 30-40dk yürüyüş yapıp, sağlıklı besinler dışında bişey yemedim. 1 ayda yanlış hatırlamıyorsam 5-6 kilo vermiştim.

Spor salonundan bahsediyorsanız yukarıda belirttiğim gibi maddi manevi olarak kötü durumdayız şu an pek mümkün değil yani ama yürüyüş falan diyorsanız normal olarak dışarıda olabilir.

Spor derken direkt aklına spor salonu gelmesin spor olarak her şey olabilir yürümek koşmak zıplamak vs. kilo vermek çok kolay bir şey yani gözünde bu kadar büyütme ben 2 sene önce 2 ay içerisinde bu şekilde 35 kilo verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı