Nasıl kolay kilo verilir?

Bu sporları yapmadan önce doktor kontrolünden geçmek iyi olur. Çünkü nabzı biraz zorlayan egzersizler. Yapmak isterseniz ilk hafta yavaş tempoda yapmanızı şiddetle öneririm.

Focus T25
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Transform 20

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Cize

Youtube da ücretsiz kanallar mevcut.

Daha fazla da bulmak mümkün.

Barfiks varsa yada alabilirsen çok iyi olur. İmkanın varsa decathlon gibi yerlerden direnç lastikleri de alabilirsin. Mesela barfiks yapamıyorsan yada zorlanıyorsan bu direnç lastikleri faydalı oluyor. Tabi başka şekillerde de faydalanmak mümkün.

Ben aylarca Focus T25 yaptım. Beslenmene de dikkat edersen hızlı veriyorsun. Üstelik zor kilo veren birisi olarak bana bile kilo verdirdiyse :)

Kilon olsun veya olmasın yada ideal kilona düşmüş olsan bile spor yapmaya devam edersen ileride çok faydasını göreceksin.

Burada en önemli konu gerçekten ne kadar istiyorsun?

Hocam benim boyuma orantılı kilom, aslında sizin de orantılı neden kilo vermek istiyorsunuz?
Geçen seneye göre daha kiloluyumda ona geri dönmek istiyorum.
Bu sporları yapmadan önce doktor kontrolünden geçmek iyi olur. Çünkü nabzı biraz zorlayan egzersizler. Yapmak isterseniz ilk hafta yavaş tempoda yapmanızı şiddetle öneririm.

Focus T25

Transform 20

Cize

Youtube da ücretsiz kanallar mevcut.

Daha fazla da bulmak mümkün.

Barfiks varsa yada alabilirsen çok iyi olur. İmkanın varsa decathlon gibi yerlerden direnç lastikleri de alabilirsin. Mesela barfiks yapamıyorsan yada zorlanıyorsan bu direnç lastikleri faydalı oluyor. Tabi başka şekillerde de faydalanmak mümkün.

Ben aylarca Focus T25 yaptım. Beslenmene de dikkat edersen hızlı veriyorsun. Üstelik zor kilo veren birisi olarak bana bile kilo verdirdiyse :)

Kilon olsun veya olmasın yada ideal kilona düşmüş olsan bile spor yapmaya devam edersen ileride çok faydasını göreceksin.

Burada en önemli konu gerçekten ne kadar istiyorsun?
Çok istiyorum ilk fırsatta izleyip bakacağım , beğenirsem yaparım. Teşekkürler

Hocam kilonuz boyunuza göre gayet iyi eğer fazlalığınız var gibi hissediyorsanız veya göbeğiniz çıkmış gibiyse spora gidip vücudunuzun şekil almasını sağlayın.
Sonuçta 176'da 80 kilo değilsiniz ben 2 3 sene önce dediğim kadardım 178 boyda 80 kilom vardı. Bu sene ise 186 boyda 90 kilo var. Gayet orantılı sizin kilonuz. Eğer derseniz çok vermek istiyorum kilo 1 ay boyunca oruç tutun. Sabah kalkın 1 haşlanmış yumurta salatalık peynir domates (1 adet) günün geri kalanında ise abur cubur, başka yiyecekler yemeden sadece su içerek verebilirisiniz.
Koşu bandında tabii evde varsa saatlerinizi harcayın :D.

Geçen seneye göre daha kiloluyum. Ona geri dönmek istiyorum.

Çok istiyorum ilk fırsatta izleyip bakacağım , beğenirsem yaparım. Teşekkürler
1 hafta yapmadan ne kadar iyi olduğunu anlayamazsın. Focus'un ilk programı olan Alpha 5 haftalık sonraki Beta ve Gamma'da ekipman gerekiyor. Ama illa ekipmana gerek yok tabi.

Aynı hocanın ekipmansız başka bir programı da var. Insanity Max 30. Bu 2 aylık bir program daha önce biraz yapmıştım. Focus'a göre biraz daha zorlayıcı. Ancak şöyle bir durum var. Hareketlerin basit halini yanda gösteriyorlar. Yani zorluk seviyesini siz ayarlıyorsunuz aslında. Focusta'da öyle.

Yaşın biraz küçük olduğun için daha çok vücut ağırlıklı bir program önerdim.

Bu programları internette biraz araştırarak bulabilirsin. Bulamazsan mail falan yaz ben sana yollamaya çalışırım.

Herkese selamün aleyküm, yaşım 15 Allah'ın izniyle Ocak'ta 16 olacağım. Boyum 1.76 kilom 73 falan, diyet yapmaya çalıştım fakat annem sağ olsun tüm sevdiğim yemekleri yaptı ve başlayamadan bitirdim. Sizden ricam nasıl kendime sahip çıkabilirim zayıflarım? 2019 yaz aylarında falan 60 kiloydum lanet corona sebebiyle kilo aldım. Eğer yardım edebilirseniz çok sevinirim, 60 kiloya düşsem yeter bana gibi geliyor iyi günler. :)

Boyuna göre kilon gayet iyi sadece 2-3 kilo verebilirsin o kadar ona da gerek olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı