Nasıl kolay kilo verilir?

16 yaş için 60 kilo az değil mi? Bence gayet iyisin. Boyun da var zaten.
Yinede zayıf gözükmüyorum bence biraz vermeliyim.
Spor yapın ve bence diyet yapmak sağlıksız. Her besinden tüketin ancak belirli düzeyde.
Spor aletlerim yok , normal teknik çalışsam bile çok işe yarayacağını sanmıyorum.
Kilonuz gayet normal. 14 yaşındayım 1.82 boyum var ancak 55 kiloyum. Nasıl kilo alıyorsunuz?
Sarmalar , börekler yiyerek. Siz nasıl zayıf kalıyorsunuz :D
Diyet yapmana gerek yok. Sağlıksız beslen demiyorum ama. Biraz sporla hemen zayıflarsın.
Çoğu kişi aynı şeyi dedi , deneyeceğim sağol.
Bol bol su için. Su içmek için susamayı asla beklemeyin. Sürekli su için. Evet sık sık idrara çıkabilirsiniz bundan dolayı fakat emin olun faydasının yanında kiloyu da etkiliyor.
Çok su içen birisi değilim , bazen 2 gün boyunca su içmediğim oluyor.
16 yaşında 86 kilo olan ben...
Umarım zayıflarsınız :)
Yahu nasıl kilo alıyor insanlar? Gerçekten anlamıyorum, bir ben mi alamıyorum.
Yalan yok kıskandım :)
+1, ben de çok fazla yiyorum ama istesem de kilo alamıyorum.
Ben mutfağın önünden geçsem kilo alıyorum xd
Doyana kadar yeme %80'e falan geldiğinde artık hissedersin onu yemeyi bırak.
Çok sevdiğim bir yemekse aç gözlülük yapıyorum.

Son düzenleme:
Kilonuz gayet normal. 14 yaşındayım 1.82 boyum var ancak 55 kiloyum. Nasıl kilo alıyorsunuz?

Anasınıfındada 35-40 kilo olduğumu hatırlıyorum.
İnsanın içinde olacak önce. Ben 2. sınıfa giderken midemde kara delik var sanırdım. Yine 2. sınıfta iken 2 tepsi böreği tek başıma yiyip üstüne 30 dk sonra akşam yemeği yemiştim. Aslında ben şu an önceye göre daha iyiyim. Normalde her sene 10 kilo alan ben 2 3 senedir 80 kilo bandındayım. Ki 4. sınıfta 65 70 kilo idim. Yuvarlasan giderdim. Kilo vermektense daha basit bir şey söyleyeyim. Yaptığım gibi kilonu sabitle. Zaten boyun uzadıkça ideal kilona (ki zaten siz ideal kilodasınız) yaklaşırsın. Ben bir 5 kilo verip 75 sabitlemeyi düşünüyorum. Kilomu nasıl sabit tutacağım dersen. Bir öğün çok yediysen diğer öğün az ye.
Bir de ben sizin nasıl kilo alamadığınız merak ediyorum. Ben bir salsam 120'ye kadar yolum var. Herhalde genlerlede alakalı.

Günde 1 paket cicbebe bitir. Toz şeker dahi görsen hemen yumul. Belki kilo almazsın ama karaciğer yağlanmasını garanti edebilirim. Dün akşam yediğin öğünü tam tamına yazar mısın?
Subway adlı lokantadan Teriyaki soslu tavuk sandviç -30cm-, cips, 3 tane kurabiye yatmadan 1-2 saat önce de gofret ve kek yemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı