Evde kilo nasıl verilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayatımda evde hızlı kilo vermek için bundan daha iyi ve motive edici bir eğitim seti görmedim. Ancak HIIT tarzı yaptırdıkları için nabzı yükseltiyor ve tabi sağlık sorununuz olmaması gerekiyor. Tabi ki zorlama durumunuz size kalmış hareketlerin daha basit halini yapan bir sporcu da var. Dilerseniz ona bakarak yapabiliyorsunuz.

Ara ara ama uzun süre yapmıştım. Alpha Beta Gamma diye 3 program var içinde. 5 5 4 hafta diye gidiyor. İlk 5 haftasında ekipmana ihtiyaç yok sonrasında ise bazı günlerde ya dambıl yada direnç egzersizi gerekiyor.

Bu adamın egzersiz programları gerçekten motive edici ve bağlayıcı oluyor. Başlayınca bitene kadar yapmak istiyorsunuz.

Hatta CIZE diye dans formunda egzersiz programı bile çıkartmıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak dediğim gibi ben fazla kilo verdim ve doğal olarak kaslarım da biraz sönmüştü. Bu yüzden ideal kilonuza çok uzak değilseniz vücut geliştirme odaklı gitmek çok daha doğru olacaktır. Biraz da cardiyo yapıp beslenmeye dikkat ederseniz sürdürülebilir ve vücuda fazla stres yüklemeden yağ yakmak biraz kas almak mümkün olsa gerek.

Unutmayalım ki stresin fazlası da hiç olmaması da aslında zarar. Dozunda stres bizi geliştirecektir. Kendi dozunuzu en iyi siz bilebilirsiniz.

İlk ve en mühimi şekeri bırakmak.
Şeker krizine dayanmak ve sabretmek.
Şeker yoksunluğunu yenince yavaş yavaş porsiyonları da azaltıp yürüyüşü artırınca faydasını görebilirsiniz.

Onun dışında Endokrin'e gidip danışabilirsiniz.

İlk ve en mühimi şekeri bırakmak.
Şeker krizine dayanmak ve sabretmek.
Şeker yoksunluğunu yenince yavaş yavaş porsiyonları da azaltıp yürüyüşü artırınca faydasını görebilirsiniz.

Onun dışında Endokrin'e gidip danışabilirsiniz.
Şekeri azalttım ama neskafe soğuk kahve aldım içinde 15gr şeker varmış :/ onun dışında porsiyonlarım ufak az yiyorum

Şekeri azalttım ama neskafe soğuk kahve aldım içinde 15gr şeker varmış :/ onun dışında porsiyonlarım ufak az yiyorum
Türk kahvesi öneririm. Su yerine sütle yaparsanız çok acı olmaz.

Porsiyondan ziyade şekerle mücadele etmelisiniz.
Yemekten sonra günde 1 saat yürüyüşü de ihmal etmeyiniz Sabırlar ve başarılar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı