Nasıl kollar kalınlaştırılır?

Arkadaşlar selam, ben kol büyütmek, kol kalınlaştırmak istiyorum(ağırlıksız) ama 1 şınav çekemiyorum. Eskiden çok çekerdim sonra çekmeye çekmeye 1 bile zor çeker olduk. Bu yüzden:
Nasıl 15 şınav çekerim.
Nasıl kol büyütürüm.
İnternette 48 saat dinlenin yazıyor doğru mu?

El yayı büyütebilir. En etkili yollardan diyebilirim.

Biceps ve triceps hareketlerini düzenli şekilde yaparsanız kol kası yapabilirsiniz
Fakat ağırlık olmadan ne kadar etkili olur orasını bilemem.

Arkadaşlar selam, ben kol büyütmek, kol kalınlaştırmak istiyorum(ağırlıksız) ama 1 şınav çekemiyorum. Eskiden çok çekerdim sonra çekmeye çekmeye 1 bile zor çeker olduk. Bu yüzden:
Nasıl 15 şınav çekerim.
Nasıl kol büyütürüm.
Eğer bileklerinde veya kollarında bir sağlık problemi yoksa zamanla çekersin. İlk önce duvarda başla sonra dizlerinin üstüne geç. Böyle böyle normal çeker hale gelirsin.

Nasıl 15 şınav çekerim.
Nasıl kol büyütürüm.
Adsız.png

Bir şeye ellerini tut. Böyle yan şınav çek. Bir müddet böyle devam et kollarını alıştır. Sonra normal şınava geç.

Arka kol olan triceps kasları kol büyüklüğüne daha çok etki eder. Buna yönelik hareketler yapın. Şınav çekemiyorsanız, duvar şınavı deneyin.

Geri
Yukarı