Nasıl zayıflayabilirim?

Yemeyeceksin. Bu kadar basit. :D Tabi hareket de olacak. Yemek yediğin zaman aç kalkacaksın sofradan. :D Ben bu şekilde 1 ay da 3-5 kilo attım.

Dostlarım selamlar, yaşım 15 kilom 80 boyum 175 dostlarım nasıl zayıflayabilirim? Sevdiğim bir kız var, 3 ay sonra görüşeceğiz. Şu anda kasaba gibi bir yerdeyim, ikimiz de aynı özel hocadan ders alıyoruz. Benim şöyle güzel çıkmam lazım, nasıl zayıflayabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Az ye, çok spor yap, özellikle yağlı yeme. Hızlı kilo vermek istiyorsan günde yürüyebildiğin kadar yürü, mümkünse bayır yukarı. Yorucu olur ama daha hızlı kilo verirsin. Varsa ulaşabileceğin bir diyetisyen veya bu işlerle ilgilenen bir sağlıkçı, bir yemek planı çıkar ancak altın kural bu işte az yemek yiyip çok spor yapmaktır. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay düzenli spor yapsanız anında 5kg verirsiniz, vücudunuzdaki ödem, su gider ama sonrasında bu kadar hızlı veremezsiniz.

Dostlarım selamlar, yaşım 15 kilom 80 boyum 175 dostlarım nasıl zayıflayabilirim? Sevdiğim bir kız var, 3 ay sonra görüşeceğiz. Şu anda kasaba gibi bir yerdeyim, ikimiz de aynı özel hocadan ders alıyoruz. Benim şöyle güzel çıkmam lazım, nasıl zayıflayabilirim? Şimdiden teşekkürler.
Yediklerine dikkat et hocam, her gün koşu veya spor yap. Dediğim gibi bunları yaparsan güzel sonuç alabilirsin. (Bolca su iç)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı