Ne kadar kitap okuyoruz?

Ben kitap bulamıyorum aslında. Zaman bol, yazın günde 300 sayfa falan okuyorum. Öyle olunca da okunacak kitap kalmıyor. Elimde 10 cilt Sefiller var ama korkuyorum. En az 5000 sayfa.(n)

Hocam ben gece gündüz kitap okuyorum.Ama okulda asla kitap okumam.Sebebi ise kızların tuhaf bakışları ve erkeklerin dalga geçmesinden dolayı,okulda kitap okumayı bıraktım ve yatmadan önce okuyorum.
Eğer benim gibi tarih kitaplarına hevesliysen Atakan Büyükdağ'ın kitaplarını okumanı şiddetle tavsiye ederim.
Ben de nedense senin yaşadığın durumun tam tersi söz konusu oluldaki Dil Anlatım derslerinde köşede sadece kitap okurum. Kitap okumadığım zaman Hoca ile papaz oluyorum genelde.[emoji23][emoji23]

Son düzenleme:
Ben kitap bulamıyorum aslında. Zaman bol, yazın günde 300 sayfa falan okuyorum. Öyle olunca da okunacak kitap kalmıyor. Elimde 10 cilt Sefiller var ama korkuyorum. En az 5000 sayfa.(n)
Elimde şu an Babam'ın evdeki kütüphanesinde buldğum Sefiller'in 1.Baskıları var(1.ve2.ciltler) ona başlamayı düşünüyorum. Aslında koleksiyonculara da satabilirim iyi para eder.[emoji48] [emoji48] [emoji48]
1503436281949.jpeg

Bende okuduğum Sefiller'i tek kitap sandım ya bak şu işe... 10 cilt deyince jeton düştü bende. :)

Son 6 aydır 0 kitap.
Boş zamanımızda değerlendirelim inşallah...

@Selim Eren Güncel basımı olan ve sadece 32 yaşındaki bir kitap koleksiyon olarak değer görmez. İyi paraya satma konusundaki hayallerin suya düşecek.
Neyse o zaman belki ileride satabilirim, hem o zamana kadar biter belki (çünkü daha başlamadım ve böyle giderse ilk okulda okuduğum 120 Sf. versiyonu ile hayatım boyunca Sefiller'i okudum diye geçinecegim[emoji23] [emoji23] ).Şu anda baktımda internette 200TL'ye satılıyor 1. Baskı.[emoji24] [emoji24] Bakarsın ileride 20.00TL'den açık arttırmaya koyarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı