Ne Olacak Bu CS:GO'nun Hali?

xydo

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar foruma sadece bu durum yüzünden kayıt oldum. Saçı başı yolacağım :) Oyunda supremeyim. Yaklaşık 1 haftadır sürekli olarak maç vs. giriyorum seri.

Girdiğim 10 maçtan 6'sında karşımıza sürekli hileler çıkıyor.

Konudan iyice bıkmış durumdayım. Bırakın hileleri, bunları satan firmaların 7/24 destek vermeleri ve gerçekten kurumsal olmaları ayrı bir ironik...

Bugün kanser olma seviyesine ulaştım ve artık pes ediyorum.

Ya tutup bir hile de ben açacağım ya da oyunu bırakacağım. Halbuki oyunu seviyorum. Valorant vs. alışamadım da.

Aylardır karşıma birkaç hile reklamı çıkıyor gayet adamlar VAC korumalı hile satıyorlar. Bugün konudan usandım ve Google'da CS:GO hile araması yaptım. Karşıma yeni çıkmış bir hilenin reklamı çıktı. OneShot Premium adında hilenin web tabanlı olduğu bilgisi var.

Arkadaşlar web tabanlı bir hile yapacak kadar kötü durumda mı bu CS:GO oyunu ben anlamadım. Adamlar resmen webden hile yapmışlar... 🤬

Gerçekten söyleyecek kelime bulamıyorum.

Ne yapmalıyım?
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Ne olacak bu oyunun hali?

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman oynama, bu kadar basit. 🙃
Unutma, oyunlar eğlenmek içindir.
Ayrıca zorla mı oynattırıyorlar. Şikayet, geri dönüş ( puanlama ) ve raporlama diye butonlar var...

Ekleme: Aşağıdaki arkadaşın dediğini yapabilirsiniz. Oyunu kaldırabilirsin. 😂

Son düzenleme:
Yani oyun artık eskidi yeni birşeyler yapmaları lazım source2 oyun motoruyla ve raporlarsan siteyi sevinirim.

Hocam raporlamak bir işe yaramıyor. Valve hile sitelerinin var olduğunu biliyor.
1 milyon site var böyle. Engellemek yerine steam'den paylaşılınca bağlantıyı gizliyor..

Raporlamak pek bir işe yaramıyor bence.

Oyunu seviyoruz, oynamayı da seviyoruz. Böyle bir çözüm yolu olamaz :D Onlar oynamasın ben niye oynamayayım böyle gider mi bu?
Hem ''saçı başı yolmak üzereyim'' diyorsunuz hem de ''oyunu seviyorum'' diyorsunuz.
Sizce de biraz çelişkili değil mi ?
Yani oyunlar, zaman geçirmek ve bizleri eğlendirmek içindir. 😁

Geri
Yukarı