Ne olacak bu CS:GO'nun hali?

• Konuyu başlatan Eld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 205
  • Görüntüleme 10B
Bu Online oyunlarda hileden asla kurtulamazsınız. Eğer sırf oyunda hile geldiği için bu kadar sinirleniyorsanız ileride ne olur bilemiyorum.

PUBG Mobile'ya hile üretmek zor oldu onun keyfini sadece 3-4 ay çıkarabildik ardından Arap veletleri sağ olsun keyfimizi alt üst etti

1300 saatim var karşıma hiçbir zaman bariz hile olan biri gelmedi. (döne döne vuran, vb.) Sanırım ben şanslıyım ama anlattığınız gibi oynarken sürekli sinirleniyorsanız bırakmalısınız.

Kanka hesabının Level'i vs çok etkiliyor sıfırdan Steam hesabı açarsan ilk 10 maçın 3'ü veya 4'ü hile geliyor seçkine gelince azalıyor ama bitmiyor.

1300 saatim var karşıma hiçbir zaman bariz hile olan biri gelmedi. (döne döne vuran, vb.) Sanırım ben şanslıyım ama anlattığınız gibi oynarken sürekli sinirleniyorsanız bırakmalısınız.

Psikolojik sorunlara neden olabilir insanların eline para vermiyorlar niye hile yapıyorlar acaba kanser etmek için falan mı?

Saçımı başımı yolmaktan bıktım. Monitöre yumruğu koyacağım bir tane en sonunda. Nedir bu hilelerden çektiğimiz? Bir maç gireyim dedim yakındaki lobilerden adam buldum 5 yaptık. Adam gelmiş karşıya döne döne vuruyor hiç umurunda değil. Sonraki maç yine aynı. FACEIT oynasan bunun kadar sık olmasa da yine hile geliyor. Ne oynayalım çöplorant mı? (!)

En iyisi hikayeli oyun ne stres var ne sinir. Mükemmel bir şey yaaaa :)

Yeni konular

Geri
Yukarı