Ne Olacak Bu Fener'in Hâli?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir düşüneyim. 🤔

Trabzon'u 4-0 yendikten sonra evimize dönerken saldırdıklarına göre... Kesin trabzon düşmanı Boston Celtic taraftarı yaptı, özür diliyorum bütün trabzonlulardan yanılmışım.
Siz de sosyal medya da ''haMsİ KOyduHUM TavAYa BaşLADIhı OynMAYA'' gibi İQ'suz ve artık komik olmayan aptal esprileri ne zaman bırakacaksınız ? Ağır hakaretler içeren yorumları ne zaman bırakacaksınız ? Futbol hatta spor bir hoşgörüdür. Trabzonspor'un sizi maçta yendiğin de kim size ağır hakaretler etmiş ?

Aslında o kadar transfere rağmen maçı 1-2 farkla kapattıkları için düşünüyor olabilirler. "Takım yeni yeni ısınıyor, ısındığı zaman ne olacak diğer takımların hali" de, bir Galatasaray taraftarı olarak güzel bir laf oldu bence.

Siz de sosyal medya da "haMsİ KOyduHUM TavAYa BaşLADIhı OynMAYA" gibi IQ'suz ve artık komik olmayan aptal esprileri ne zaman bırakacaksınız? Ağır hakaretler içeren yorumları ne zaman bırakacaksınız? Futbol hatta spor bir hoşgörüdür. Trabzonspor'un sizi maçta yendiğin de kim size ağır hakaretler etmiş?

Seviyeleri bu kadar dostum. Fenerliyle fenerli olma. Aklın var senin .🙂 Devlet malına zarar veren bir taraftar grubu bunlar (!)

Bende genelleme yapayım mı? Üstelik kimin yaptığıda belli.
O maçta bulundum, kadınlara ve çocuklara jop ve biber gazı ile müdahale edilince milletin gözü dönmüştü.

Oraya eşinizle veya çocuğunuzla maça gittiğinizi düşünün. 3-5 yaşındaki çocuğunun gözüne biber gazı geliyor, belki kalıcı bir şekilde hasar kalacak...

Hiçbir şekilde toplu bir yere, suçsuzların olduğu yere biber gazı sıkamazsın! He, ayırırsın çakmak atanları, para atanları, alırsın gözaltına o ayrı. Ama toplu bir şekilde ceza veremezsin!

O maçta bulundum, kadınlara ve çocuklara jop ve biber gazı ile müdahale edilince milletin gözü dönmüştü.

Oraya eşinizle veya çocuğunuzla maça gittiğinizi düşünün. 3-5 yaşındaki çocuğunun gözüne biber gazı geliyor, belki kalıcı bir şekilde hasar kalacak...

Hiçbir şekilde toplu bir yere, suçsuzların olduğu yere biber gazı sıkamazsın! He, ayırırsın çakmak atanları, para atanları, alırsın gözaltına o ayrı. Ama toplu bir şekilde ceza veremezsin!

Neden o kadar sert müdahale edildi? Durup dururken mi? Devletin polisine ne demek istiyorsun? Olayın başlangıcı neydi?

Neden o kadar sert müdahale edildi? Durup dururken mi? Devletin polisine ne demek istiyorsun?
Kavga etmeyin ikiniz de. Değmez.

Neden o kadar sert müdahale edildi? Durup dururken mi? Devletin polisine ne demek istiyorsun?
Biraz zor olacak ama empati yapmanı istiyorum. Maçta çocuğunun gözüne biber gazı geldi, kör oldu, hayatı kaydı. Ne yapacaksın? Oturup ağlayacak mısın? Şahsen ben ağlamam, sinirlenirim. Ve sinirimi de çıkarırım.

Biraz zor olacak ama empati yapmanı istiyorum. Maçta çocuğunun gözüne biber gazı geldi, kör oldu, hayatı kaydı. Ne yapacaksın? Oturup ağlayacak mısın? Şahsen ben ağlamam, sinirlenirim. Ve sinirimi de çıkarırım.

Sen soruma cevap versene. Edebiyat yapma. Olay nasıl gelişti onu anlat.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı