Ne olacak bu ülkenin hali?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam da ay sonu para falan kalmıyor.
O zaman biz de kalmasını bekleyelim
Hem büyüyünce kimimiz öğretmen olacak 3 bin 4 bin tl maaş
Kimimiz şu olacak bu olacak abi ümit etmeden olmaz. :)

Bu kadar sayfa yazıyı okumadım o yüzden söylenen bir şeyi söylersem kusura bakmayın. Ülkenin hali kötü ama Türkiye hiçbir zaman İngiltere, Almanya gibi bir ülke olmadı, olmayacak. Hayaller dünyasına dalmayın arkdaşlar.

Ya bırakın bu işleri şu an bu konuya yazıpta aile sahibi olan ev geçindiren kim var? Hepiniz 15-25 yaşında çocuklarsınız. Tek derdiniz oyun oynamak. Et, yağı aileniz düşünsün. Siz yormayın kafanızı bunlara. Oyun paranızı kendiniz çıkarın gerisini aileniz halleder.
Hocam siz bu konuda çok fazla linç yersiniz.
Bulduğunuz çözümü takdir ediyorum.

Belirtmek isterim ki bu konuya yorum yapanlarda haklı.Ama paramız değersiz diye sürekli negatif konuları düşünmenin tek getirisi stres ve olumsuz duygular,kaygılar oluyor.

İyi bir sistem alamıyorsan,kaliteli oyunlar oynayamıyorsan çözüm olarak geforce now kullanabilirsin.

Ekonomi,fiyatlar... şeklinde uzayıp giden konulardan yakınmak yerine geleceğinize yatırım yapın.

Ciddiymiş. Ben ironi sanmıştım. Hangi haber kanalı o? A haber mi?

Fark etmiyor ki hangi kanal olduğu cumhurbaşkanının kendisi konuşarak söyledi.
A haber sesini falan çalmıyor ya.
Haa bir de 5 dk. Sonra yapacağız değil
Çalışmaların bitmesine az kalmış diyor.

Ama arkadaşlar ekonomimiz kötü olsa da askeri gucde iyiyiz yalan değil en son uçak gemisi yapmıştık diye hatırlıyorum.
Türkiye bir okyanus ülkesi mi? Kıtalar arası operasyonlar harekatlar mı yapıyor? Onun yerine daha farklı projeler yapılabilir. Uçak gemisinin amacını öğrenir misiniz?
Eğer ekonominiz ölü ise isterse filolar şeklinde kruvazörleriniz destroyerleriniz uçak gemileriniz olsun Batı'nın tek ekonomik yaptırımına bakarsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı