Neden anime izlenir veya oynanır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O arkadaşına tek bir lafım var.
Eki Görüntüle 714257

Arkadaşım değil ki söyleyem anime konuşmayanlarla arası bile yok. Steam'den anime oyuna dedim ret ediyor. Sırf bu virüste okula gitmemek için dilekçe vermesinin sebebi izlediği anime için. Çocuk animeye tapıyorum dese şaşırmam.
Yapmaya po*n izleyince yetişkin oluyoruz.
Ne boş yorum.
Soruya gelirsek hobi için izlenir. Sen nasıl film izlersin anime de öyle.
Bence gayet normal kimi film izler zevk alır kimi anime.

sardı.jpg

:)

Maalesef kafanızın içindeki işlemeyen organ ancak bunu yazmanıza müsaade edebiliyor. Fazlasını da beklemiyordum zaten.
Bunu yazanın profil fotoğrafında anime karakteri olması ve nickinin FantastikTürk olması. BRUH.

@Blondie Uygunsuz üslup cezasından yazamazken sinir oldunuz galiba. Ne bu acele cezanız kalkar kalmaz laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz? 👍

Bir başka insanın düşüncelerine ve zevklerine her şeyi biliyormuşcasına hakaret eden sizin zihniyetinizdeki insanları ciddiye almıyorum. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama konudaki herkes birbirine cevap yazıp bir şeyler anlatmaya çalışırken, tartışma ortamı oluşturup fikirlerini belirtirken neredeyse kimse size cevap verme tenezzülünde bulunmadı. Çünku kimse sizi ciddiye almadı. Ciddiye almayı geçin dikkate bile almadılar. Cevap yazanlar ise size bir şeyleri açıklamak, düşüncenizi değiştirmek için yazmadılar. Hepsi kısa cümleler kurdular. Bunlara ben de dahilim. Çünku herkes size ne yazarlarsa yazsın, uzun da olsa kısa da olsa anlamayacağınızın, çarpık zihniyetinizin farkında.

Şimdi mümkünse gidip ötede "cOoL" ergencilik oynayın. Forumun kalitesini düşürüyorsunuz. Kızlarsoruyor falan sizin için iyi bir yer.

Son düzenleme:
Offf... Yine mi şu Tokyo Ghoul... Anime izlemeye ilk başlayanlar için kural falan mı bu Animeden başlamak?

TG Overrated bir Anime "bana göre". Çok daha iyi Animeler bulunabilir. Ben size bir sayfa önce birkaç türden birden güzel öneriler yaptım ama okumadınız bile muhtemelen. @Arda_Animations

Son düzenleme:
@Blondie Uygunsuz üslup cezasından yazamazken sinir oldunuz galiba. Ne bu acele cezanız kalkar kalmaz laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz? 👍

Bir başka insanın düşüncelerine ve zevklerine her şeyi biliyormuşcasına hakaret eden sizin zihniyetinizdeki insanları ciddiye almıyorum. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama konudaki herkes birbirine cevap yazıp bir şeyler anlatmaya çalışırken, tartışma ortamı oluşturup fikirlerini belirtirken neredeyse kimse size cevap verme tenezzülünde bulunmadı. Çünku kimse sizi ciddiye almadı. Ciddiye almayı geçin dikkate bile almadılar. Cevap yazanlar ise size bir şeyleri açıklamak, düşüncenizi değiştirmek için yazmadılar. Hepsi kısa cümleler kurdular. Bunlara ben de dahilim. Çünku herkes size ne yazarlarsa yazsın, uzun da olsa kısa da olsa anlamayacağınızın, çarpık zihniyetinizin farkında.

Şimdi mümkünse gidip ötede "cOoL" ergencilik oynayın. Forumun kalitesini düşürüyorsunuz. Kızlarsoruyor falan sizin için iyi bir yer.
Wow füze atsaydın öyle ölmez.
Offf... Yine mi şu tokyo ghoul...

TG overrated bir anime bana göre. Çok daha iyi animeler bulunabilir. Ben size bir sayfa önce birkaç türden birden güzel öneriler yaptım ama okumadınız bile muhtemelen. @Arda_Animations

Evet hızlı okumaya çalıştım şimdi tekrar bakacağım.

Offf... Yine mi şu Tokyo Ghoul...

TG Overrated bir Anime bana göre. Çok daha iyi Animeler bulunabilir. Ben size bir sayfa önce birkaç türden birden güzel öneriler yaptım ama okumadınız bile muhtemelen. @Arda_Animations
Hocam konu dışı olacak ama, anime tavsiyesi için konu açmıştım sizi de etiketlemiştim. Sanırım açılmamış. Size bildirim geldi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı