Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

Hocam kişisel bir şey, ben asla Valorant kötü demem veya Valorant oynayanlara karşı ön yargılı yaklaşmam. Yaklaşanları da anlamam zaten, isteyen istediği oyunu beğenir, oynar.

CS:GO daha çok keyif veriyor bana. Özellikle o kafadan vurunca çıkan ses gerçekten beni eğlendiriyor.

Sizde haklısınız hocam, isteyen istediğini oynar. Bilgisayarımda da her iki oyunda var, genellikle Valorant girsem de kafam estiğince ikisine de giriyorum.

Ben bir daha Valorant ile alakalı bir şey duymak istemiyorum. CS:GO daha çok hoşuma gidiyor. Bu oyunların devrimini yapan oyun CS:GO. Zula sürekli CS:GO'dan çalmakla yetiniyor, Valorant hilecilerle dolu ve onları engellediklerine bile inanmıyorum.

Arkadaşım derecesiz de oyunu trollediği için 1 yıl ban yedi CS:GO'da 2 yıl hile kullanan arkadaşım aktif şekilde devam ediyor sizin karşınıza çıkıyor ve iyi oynuyor sanıyorsunuz fakat legit takılıyor.

Arkadaşım derecesiz de oyunu trollediği için 1 yıl ban yedi CS:GO'da 2 yıl hile kullanan arkadaşım aktif şekilde devam ediyor sizin karşınıza çıkıyor ve iyi oynuyor sanıyorsunuz fakat legit takılıyor.

Valorant'a laf edenlere kızarken CS:GO'ya laf ediyorsunz :D
komik bir durum.
Kimsenin CS:GO'nun hile sistemini Valorant'tan iyi olduğunu söyleyeceğini sanmıyorum.

Bende bir konu açacağım ismide neden bu kadar CS:GO karşıtısınız olacak.

Arkadaşlar ciddi misiniz?

Valorant>CS:GO
CS:GO>valorant
Diyelim her iki oyununda birbirinden üstün olduğu yanlar var birini överken diğerini gömmeyin lütfen. İki oyunda çok kaliteli ve iyi oyunlardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı