Rehber Neden Dandik PSU Kullanmamalısınız?

İşte neden dandik Hadron, platoon, Everest, Rampage, Gamepower, tx, Power Boost, wozlo, Turbox, Izoly, dragos, Gametech, codegen, redrock, Quake ve borss...
PSU almamanız veya kullanmamanız gerektiği:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Mechanic Man ,@RPM, @Denji,@166770

Katılıyorum hocam. Turbox ve yancı markaları da bu PSU'ları ve markalarını kullanıyor zaten. Ev patlatır bunlar Allah etmesin.

Efsanelere göre bu GTA 5'in ilk görevindeki patlatma sahnesinde gerçekçi efekt olsun diye Turbox PSU kullanıyorlarmış.

BtKoZd0CUAAzXbK.jpg

@BerkayZ87

Corsair bir PSU değil marka. Hangi modelini aldığına göre değişir. Gidipucuzunu alırsan o da patlar, olay sadece markada değil modele de bakmak gerekiyor.

Yok ben de biliyorum Corsair'in PSU modeli olmadığını bir marka olduğunu. Sadece konu PSU olduğu için Corsair marka PSU'ların iyi olduğunu söylemeye çalışıyorum. Ama her türlü, PSU alacak kişinin sistemine ve bütçesine bağlı olarak iyi bir PSU seçilmeli. Duruma göre PSU alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı