Neden Technopat?


Neden Technopat?


Neden Technopat?​

Öncelikle 30 Eylül 2020’den beri burada bulunan “yeni” bir kullanıcı olduğumu belirtmek isterim. Daha önce farklı forumlara girdim ve açıkçası 5-10 günden fazla durduğum bir forum bulunmuyor “Technopat” dışında. Tam bugün 18/11/2020 tarihinde 400 mesaj, 28 konu, 208 beğeniye ulaşmış bulunmaktayım. Bu forumda bulunduğum yaklaşık 1.5 aydır gerçekten gayet memnunum fakat Technopat Sosyal moderatörlerinin memnun olduğunu pek sanmıyorum. :) Sadece 1.5 ayda 8 uyarı aldım.

Asıl konuya gelelim neden Technopat. Technopat çünkü burada insanların çoğu birbirine saygılı, bilgili, yardım sever, sıcakkanlı, içten insanlar. forumda Türkçeye çok önem veriliyor diğer forumların aksine bu forumda sizin mesajlarınız kontrol ediliyor ve bu kontrol işlemi çok hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleşiyor. Moderatörler işini önemsiyor. Forum kaydı diğer forumların aksine daha hızlı ve kolay. Örneğin da forumunda kaydım 3 gün sürmüştü. DH forumda üyeliğim 1 aya yakın bir sürede onaylandı.

Technopat XenForo ile çok kullanışlı ve güzel bir görünüme sahip hatta çoğu forumda bulunmayan tema özelliği ile beni cezbetti. İmza konusunda uzun imzalara izin vermesi de çok hoş. Forumda paylaştığım 28 konudan hepsi 10 dakika içerisinde bir cevap aldı. Burada cidden “usta” kelimesini sonuna kadar hak eden insanlar var. Forumdaki rank/rütbe/seviye özelliği de çok hoş.

Konu oluşturmak çok kolay şu ana kadar hiçbir forumda rastlamadığım harf, noktalama işareti düzeltme özellikleri var. Foruma ilk geldiğimde cidden çok şaşırtmıştı beni bu olay. Çünkü gerçekten kolay bir şekilde konuları düzenleyip karmaşıklıktan kolayca kurtulunabiliyor. Tavsiyeler, blog, sorular, oyunlar, telefon vs. gibi sekmelere ayrılmış olması karmaşıklıktan kurtarıp sizi sanki ferah sakin bir odadaymışsınız gibi hissettiriyor. Ayrıca ilan verip satış-alış işlemlerini de gerçekleştirebileceğiniz bir alan bile var! Bir sürü sitede dolaşmaya gerek kalmadan cidden bilgili ve güvenilir şekilde alışveriş yapabiliyorsunuz. Hatta forumda English Section alanı bile var mükemmel.

Kısaca kullanımı kolay, güvenilir, hızlı, arayüzü güzel bilgisayar yormayan bir forum. Sayfayı yenilemek bile diğer forumlarda 5-6 saniyelere kadar çıkabilirken Technopat’ta 1-2 saniye bile sürmüyor. Teşekkürler böyle güzel bir forum ortamı sunduğunuz için. Gerçekten çok kaliteli bir forum moderatörlere ve kuruculara içtenlikle teşekkür ediyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yüksek RPM

Hectopat
Katılım
15 Ağustos 2020
Mesajlar
9.819
Makaleler
2
Çözümler
23
Ben de yeni üyeleri seviyorum.

Ama Gamepower, Power Boost, Game booster ve James Donkey savunursanız ebedi düşmanım olursunuz, SS alıp her seferinde yüzünüze vururum.
 
KS
Dolaroldu8tl

Dolaroldu8tl

Picopat
Katılım
30 Eylül 2020
Mesajlar
805
Makaleler
3
Çözümler
2
Ben de yeni üyeleri seviyorum.

Ama Gamepower, Power Boost, Game booster ve James Donkey savunursanız ebedi düşmanım olursunuz, SS alıp her seferinde yüzünüze vururum.
Yok hocam savunmayacak kadar bilgiliyim. 😂
 

Mustafafnt

Decapat
Katılım
16 Eylül 2019
Mesajlar
3.620
Çözümler
14
Burası gerçekten bağımlılık yapıyor bana, yardım xd.

Dediklerinize katılıyorum. Ben artık yardım isteyen değil de, yardımcı olan taraf oluyorum.

Hocam bana da bağımlılık yaptı. Fakat bu aralar yavaş yavaş azaltıyorum dozu. Dediklerinize sonuna katılıyor hocam.
 

BerkayFire

Picopat
Katılım
30 Eylül 2020
Mesajlar
124
Çözümler
2
Yer
Ankara
Technopat iyi güzel de adamın birisine yardım ediyordum, gecenin 4'ü veya 5'i tam hatırlamıyorum, uykuluyum zaten yazdığıma pek dikkat etmiyordum. Neyse işte adamın sorunu çözüldü ben de yattım uyudum. Öğleden sonra 1 gibi girdim birileri beni raporlamış yok cümlenin sonuna nokta koymadı diye falan, nereden baksan 20 tane falan uyarı aldım 5 gün civarı yasaklanmıştım. Technopat'ın tek sevmediğim tarafı budur.
 

Aliosman Avci

Centipat
Katılım
15 Nisan 2020
Mesajlar
939
Çözümler
3
Ben de yeni üyeleri seviyorum.

ama Gamepower, Power Boost, Game booster ve James Donkey savunursanız ebedi düşmanım olursunuz, SS alıp her seferinde yüzünüze vururum.

Hocam elimde bir Izoly kasa ışıklı pışıklı çok güzel bir kasa var işlemcim i5 4 çekirdek 4 GB ekran kartı 8 GB RAM 1 TB harddisk C4 onaylı bomba gibi 400W PSU var GTA 5'i Full ayar açıyor size 1500 e vereyim 😂 😁
 

Yüksek RPM

Hectopat
Katılım
15 Ağustos 2020
Mesajlar
9.819
Makaleler
2
Çözümler
23
Nereden baksan 20 tane falan uyarı aldım 5 gün civarı yasaklanmıştım. Technopat'ın tek sevmediğim tarafı budur.

93 mesajda 20 uyarı almayı başardıysanız bence sorun sizde.
 

ApRa

Megapat
Sosyal Tayfı
Katılım
1 Mayıs 2017
Mesajlar
6.145
Makaleler
201
Çözümler
172
Okurken dedim bu nasıl bir sevgidir, ne kadar para aldı eceba yazmak için gibi sorular gelmedi değil:) İyi güzel yazı da biraz abartılı geliyor bu şekilde övmeler bana.

Nezih bir ortam burası tekrardan hoş geldiniz deyip, kaçayım.
 

Yeni konular

Yukarı