Neden her oyunda Türkçe alt yazı yok?

Oradaki kaç ülke Türkiye'ye denk?

Ülkeyle ne alakası var hocam? Önemli olan dil. İngilizce ana dili olup Türkiye nüfusundan az olan onlarca ülke vardır.
İşte. Daha az popüler diller var, daha kötü ülkelerin dilleri var ama Türkçe yok.
Firmalar art niyetli bence.

Çeviren bulmakla alakalı hocam, Türkiye'yi sevmiyorum ona çeviri yapmayalım diyecek hali yok.

Birçok oyunda zaten Türkçe yama var. Firmalar bunları alıp oyuna entegre etseler mantıklı veya Türkiye'den birçok kişinin Türkçe yama için gönüllü olacağını düşünüyorum. Bu kadar zor olmamalı. Çoğu oyunda lehçe var ama Türkçe yok. Brezilya Portekizcesi gibi garip garip diller var fakat Türkçe yok.

Ülkemizde kaç milyon Suriyeli var. Birini yanınıza oturtup çeviri yaptırıp çok ucuz maliyette Türkçe yama ortaya çıkabilir.🤣

Birçok oyunda zaten Türkçe yama var. Firmalar bunları alıp oyuna entegre etseler mantıklı veya Türkiye'den birçok kişinin Türkçe yama için gönüllü olacağını düşünüyorum. Bu kadar zor olmamalı. Çoğu oyunda lehçe var ama Türkçe yok. Brezilya Portekizcesi gibi garip garip diller var fakat Türkçe yok.

Alakasız olacak ama Brezilya en çok nüfüslu 4. ülke.

Konuşan var da konuşanlardan kaçı o oyunu alabilir?

Hocam bu ülkeler Kolombiya değil merak etmeyin, bazıların ekonomisi Türkiye'den daha iyi.
1621804367069.png

Yeni konular

Geri
Yukarı