Neden herkes iPhone alıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tercih meselesi. Parası olan alır.

Tamam hocam telefonunuzun güncellemesi ve desteği bitti o zaman. 2014'de çıkan iPhone 6 serisinin desteği 2-3 sene önce bitti. Android öyle mi? En fazla 3-4 yıl.
Bu gün iPhone 6'ya sahip birinin fotoğraf çekmek için 7 saniye beklediğini gördüm hocam. Uzun güncellemelerin pek önemi yok, cihaz donanımı bir zaman sonra yetersiz kalıyor.

Güvenilir, değer kaybetmiyor ve şık. iOS gibi bir nimete sahip artı olarak ekosistemi mükemmel çalışıyor. Türkiye'de pahalı olması bir şey değiştirmiyor.

Kimin bir telefona ne kadar verdiği kimseyi ilgilendirmez, "şu şu kadar vermiş" diye tavır alıp nitelikli eleştiri yaptığını sanan hocalarım büyük yanılıyorlar. Kimseyi ilgilendirmiyor neye ne kadar verdikleri. Her iPhone kullanıcısı cahil değildir, Android kullanan da fakir veya fukara değildir.

Keyfi istemiş kullanmış, size ne? Ya da bana ne? Kime ne? Basit bir konuda bile görüş paylaşıp birbirinize saygı duymayı öğrenemiyorsunuz hocalarım. Efendiliğiniz ile herkese örnek olmalıyken yersiz kavganızla tansiyonu arttırıyorsunuz 🙂.
O zaman her apple kullanıcısına da hakaret edilmesin. İnsanların tercihlerine saygı duymak çok zor olmamalı bence de.

Bu gün iPhone 6'ya sahip birinin fotoğraf çekmek için 7 saniye beklediğini gördüm hocam. Uzun güncellemelerin pek önemi yok, cihaz donanımı bir zaman sonra yetersiz kalıyor.

2014'de çıkan Android'lerin kamerası açılıyor mu şu anda. 😃

4 bin liralık "Android" alıp kasıyor, 17 bin liralık iPhone alıp kasmıyor diyemezsin kardeşim.
Arkadaş giriş seviyesindeki bir android cihazdan bahsetti. O yüzden bu şekilde açıklama yaptım.

Çalıştığım bir yerde arkadaş sırf 3 ay para biriktirdi İphone 11 almak için. Sorduğumda İphone'ların zaman geçse dahi hiç kasmadığını söyledi. Ben telefondan hiç anlamam kendim Samsung'un tuşlu bir telefonunu kullanıyorum fakat eğer ki diğer telefonlar kasıyorsa ve İphone kasmıyorsa tercih edilebilir belki de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı