Neden herkes iPhone alıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone alacaksan da paran varsa 14 Pro falan alacaksın geri kalan o kadar iyi değil çoğunluk popüler olduğu için alıyor.

Katılıyorum fakat ülkemiz şartlarında maalesef kimse lenslere bu kadar para vermez.(zengin kesim hariç.) Ayrıca bu kişinin tercihine kalmış siz öyle diyorsunuz diye bir başkası kamera almak zorunda değil. Yani bu konu hakkında kesin bir dille konuşmanız çok hatalı kalıyor.
"Kamera gerektiren iş için mecburiyet" cümlesinden ne anlıyoruz? Adamın işi kamera. İşi kamera olan birisi ne alır? Kamera. Bu kadar basit. Kaldı ki benim attığım cihazlar denk değil zaten. 14 Pro Max'ten daha iyi çekip daha ucuz olan 25-30K bandında da fotoğraf kameraları mevcut. Gidersin onlardan alırsın, yanına da yine telefon ihtiyacın varsa alırsın, yoluna devam edersin. Bu iş böyledir.

Nerede kasmaya başlıyor. Giriş seviyesi bir Samsung kullanıyorum 4 yıldır en ufak kasma yok.

Tamam hocam telefonunuzun güncellemesi ve desteği bitti o zaman. 2014'de çıkan iPhone 6 serisinin desteği 2-3 sene önce bitti. Android öyle mi? En fazla 3-4 yıl.

Stabil.
Kamerası çok iyi.
Son kullanıcıya göre çok uygun.
Uzun zaman sonra bile çok değer kaybetmiyor.

Kimi görsem elinde iPhone var. 10 kişiden rahat 7-8 kişinin elinde iPhone var. Anlamıyorum ki iPhone olunca ne oluyor? Neden iPhone? Ben 4 yıldır A50 kullanıyorum ve çok memnunum. Yani ne gerek var 60-70 bin lira para vermeye? Ben anlamıyorum insanları.
Doğru soru. yanlış düşünce. Neden İphone alıyoruz? Çünkü android e nazaran daha kararlı bir yazılımı ve daha yüksek güvenlik önlemlerine sahip. Kullanım rahatlığını ve performansından bahsetmiyorum bile. En az 5 sene boyunca yazılım güncellemesini sunan başka bir marka daha bilmiyorum? Gelelim ne gerek var 50-60 bin vermek kısmına. Bence bu kadar para vermenin ne gerek olduğunu düşünmek yerine neden bu kadar yüksek fiyatlarda onu düşünmek lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı