Neden herkes iPhone alıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuyu ciddiye alarak son cevabımı yapıştıracağım. Artık sabır kalmadı, her gün şu lanet konuları görmekten bıktım ben! Size ne kim ne kullanmış? Ben bu malum üyelerin önemsiz yorumlarınızı görmek zorunda değilim! İnsanların telefonunu mu inceliyorsunuz? Her iPhone kullanıcısı popüler kültür kölesi değil ve bu yaptığınız markayı kötülemek! Apple'ı insanların beynine öyle bir şekilde soktunuz ki sokakta birisine Apple nedir deseniz zenginlik göstergesi diyecek durumda. Apple'dan bir haber insanların yorum yapması zavallıca ve komik. Steve Jobs bu forumda açılan Apple ile alakalı konuları görse kafasına sıkar!

İnsanların telefonlarına burada boş boş sallamak yerine gidin para biriktirin ve burada ağlamak yerine siz de alın!

Aşırı tepki veriyorum çünkü artık sabrım kalmadı.. Tek çarem karşılık vermek!

Ve cidden ben de sıkıldım her iPhone kullanan kişiye, o telefona 60-70 bin lira vermiş gibi muamele edilmesinden. Benim yengem evde örgü örerken iPhone 6'sından dizi izliyor ne suçu var kadının? Popüler kültürün kölesi mi o da?

Kimi görsem elinde iPhone var. 10 kişiden rahat 7-8 kişinin elinde iPhone var. Anlamıyorum ki iPhone olunca ne oluyor? Neden iPhone? Ben 4 yıldır A50 kullanıyorum ve çok memnunum. Yani ne gerek var 60-70 bin lira para vermeye? Ben anlamıyorum insanları.
Turkiye'de 7-8 kisinin elinde iPhone olamaz cunku Turkiye'de 10%'luk kisim iPhone kullaniyor. O da iPhone 12-13 veya altidir. Pro Max bu ekonomide alinmaz pek fazla.
download.jpg

Ikincisi 60-70 liranin yuzde 105'i vergidir. Sen 70 binlik cihazin yarisini devlete oduyorsun. Normalde 30 bin liralik cihaz onlar.

Çalıştığım yerdeki arkadaşlardan bazıları yeni bir telefon almıştım bana demişlerdi neden iPhone almadın diye şimdi benim telefonumla fotoğraf çekinmek istiyorlar telefon s23.

Arkadaşım 70 bin liraya iPhone X mi olur? 70 bin TL dediysen üst seviye 14 Pro Max modelinden bahsediyorsun işte.
Ya laf temsili 70 bin dedim. 70 bin dediysem sadece Iphone 14 demek istemedim, diğer Iphone'ları da ama siz anlamak istemiyorsunuz.

Üstelik android aldıktan 1-2 yıl sonra kasmaya donmaya başlıyor
Android tarafından fiyat performans en ucuz cihazlardan biri S20 Fe mesela, 3 yaşında telefon. Bırakın artık Android kasıyor palavralarını.

Yeter valla ya her Android kullanan fakir, her iPhone kullanan da cahil, zengin değildir.

S23 ultra da Android, j7 prime da Android.

İkisini de aynı kefeye koyup kasıyor diyen de...

"iPhone alan kerizdir abi ya, bir telefona 60 bin ₺ para mı verilir, Samsung, şayomi neyinize yetmiyor? Popüler kültüre köle misiniz siz neyini beğeniyorsunuz şu Apple'ın bla bla bla" (!)

( Lafım yersiz iPhone düşmanlığı yapan, markaya ve o markanın ürününü satın alanlara sanki parasını kendi cebinden vermiş gibi çamur atan, eleştirme / sorgulama haddini kendinde bulan ergenlere. Üzerinize alınmayın ).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı