Neden herkes mutsuz?

Hayır. Kendi görüşünden olmayı hemen malum partiye üye etme.
Bi dakika bi dakika.
Sanmıyorum. Hemen hemen herkes tatile gidebiliyor, dışarı çıktığında halkın söylenme sebebi paralarının olmama sebebi değil fiyatların artması. Eğer o kuş beyinlerini kullansalardı çok daha iyi bir yerde olurduk.
Herkes fakirmiş, ulu dağ tıklım tıklım doluydu her yıl tatil yerleri öyle.
Şu videodaki arkadaşla bağınız var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tavsiye ederim.
df.PNG

Herkes ama herkes çok mutsuz. Bundan 1-2 sene önce dışarıda insanlar çok mutluydu, yüzleri hep gülüyordu. Şimdi... Bilemiyorum, şimdi dışarıya çıkıyorum herkesin suratı bi' asık, kimsenin yüzü gülmüyor.

Sebebi çok belli bence; Virüs ve ekonomi. Sizler ne düşünüyorsunuz ve sizler mutlu musunuz şu an?

Ekonomi, siyasal İslam, cahillik, adalet, hepsi sorun.

Hayır. Kendi görüşünden olmayı hemen malum partiye üye etme.
Hocam burada tatile gidenlerin zengin olması ülkenin zengin olduğu anlamına gelmiyor ki. Savunmaya gerek yok yani. Tatile gidenler orta sınıf aileler oluyor genelde. Onlar da borç ile uğraşıyor genelde. Benim kuzenim 20 yaşında kendi haline yaşayan geliri düşük olan tipik bir Türk genci. Her yıl da Uludağ'a gidiyor. Nedeni zengin olmasından değil zevk vermesinden. Bu onun fakir olmadığını kanıtlar mı? Hemen dibindeki dağa gitmeyecekse e ama yaşamayalım biz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı