Neden herkes RX Ekran Kartları Öneriyor?

ErenUnal

Hectopat
Evet soru başlıkta belirtmiş olduğum gibi adam 1050Ti alınır mı diyor herkes RX öneriyor. sırf bu bit'i 256 diye mi RX modeller öneriliyor beni bir aydınlatın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet soru başlıkta belirtmiş olduğum gibi adam 1050Ti alınır mı diyor herkes RX öneriyor. sırf bu bit'i 256 diye mi RX modeller öneriliyor beni bir aydınlatın?
Aynı fiyata daha çok performans almak için. RX 570, 1050 TI'dan daha güçlü ve daha ucuz. Günümüzün döviz şartlarında insanlar senede bir ekran kartı değiştiremeyeceğine göre, ucuz ve daha iyi olanı öneriliyor.

1050Ti'ın fiyat düzeyindeki rakibi RX 570 ama performans açısından bırakın rakip olmayı yanına bile yaklaşamaz. Bu test videosunu izlerseniz ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

RX kartlar daha ucuza daha fazla performans veriyor ama yazılımsal arıza çıkartma ihtimali de daha yüksek diyorlar. Şahsen benim ilk kartım AMD idi ve öküz gibi O.C yapıp 2 yıl kullandım halada yaşıyor.

Youtube'da benchmarkları izlersen anlarsın,ülkemizde GTX 1050Ti'dan 100-200TL daha ucuz ve daha performanslı.AMD diye önyargın oluyorsa öyle bir şey olmasın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı