Neden homofobi?

Sizin hayatınızda bir yeri olmayan hatta adını bile bilmediğiniz insanlara bu kadar derin nefreti nasıl yaşarsınız ki?
Bunu homofobi'ye bağlayamazsınız. Yeri geliyor muhafazakar kesim atatürkçülerden nefret ediyor, yeri geliyor FB taraftarları GS taraftarlarından nefret ediyor, yeri geliyor sağcı kesim solcu kesimden nefret ediyor.

Başta şunu belirteyim, bu konu nefret söylemi içerecek herhangi bir şey barındırsın istemiyorum, eğer düşünceniz bu yöndeyse köşedeki "Technopat" logosundan başka konuları gezebilirsiniz.

Hadi konuşalım, neden homofobi? Şimdi sorsanız yürüyüş yaptıkları için zart zurt diyenler olacak ancak homofobi olduğu için yürüyüşler yapılıyor. Eşcinsel bireylerin gördüğü saygısızlık, ayrımcılık ve şiddetin sonu gelmiyor. Sizin hayatınızda bir yeri olmayan hatta adını bile bilmediğiniz insanlara bu kadar derin nefreti nasıl yaşarsınız ki? Tuhaf, işte bu yüzden bu konu başlığı var :)
Aşırı derecede homofobik bir insan olarak onların miğde bulandırıcı olduğnu düşünüyorum. Ve haram.

Benim şahsen umurumda bile değil ama çoğunu da sevmiyorum. Nedeni ise sürekli bunu göze sokmaları. Adama selam veriyorsun ben eşcinselim diyor. Bana ne senin özel hayatından kardeşim, git içinde yaşa.

Bu konuda bazı kişileri göz önüne bulundurduğumda evet eşcinselliği göze sokan tipler soğutucu ancak bu homofobiye sebep değil çünkü genelleme yaparak ilerlersek insanlık bile bir fobi sebebi.

Homofobiye veya eşcinselliğe sıcak bakan birisi değilim fakat bu insanlar eşcinselliği insanların gözünün önünde en büyük nefret objesi haline getiriyor ulan sizin bir cinsel yöneliminiz var böyle saçma sapan yürüyüşler tamamen normal olan insanlara olan düşmanlık ağabey iyi misiniz siz ya?

Biraz daha sağcı tarafların yorumları dışında araştırmalara yönelmenizi tavsiye ederim.

Aşırı derecede homofobik bir insan olarak onların mide bulandırıcı olduğunu düşünüyorum. Ve haram.

Herkese Müslüman veya Müslüman olmak zorunda gözüyle bakmanız hata :)

Bu konuda bazı kişileri göz önüne bulundurduğumda evet eşcinselliği göze sokan tipler soğutucu ancak bu homofobiye sebep değil çünkü genelleme yaparak ilerlersek insanlık bile bir fobi sebebi.

Biraz daha sağcı tarafların yorumları dışında araştırmalara yönelmenizi tavsiye ederim.

Sağcı olduğumu kim söyledi :D

Ben zaten cümlemin en başında da belirttim, umurumda değil kimse. Durduk yere ne birinden nefret ederim ne de çok severim, insanlar ne yaşıyorlarsa yaşasınlar bana ne.

Evet hocamda. Yani bir erkek'le bir erkeğin öpüşmesi hastalık olsa bile benim için miğde bulandırıcı gibi geliyor. Ve hocam bazı gençlerde kendilerini gay veya lesbiyen sandıkları için.

Yeni konular

Geri
Yukarı