Neden indirimsiz ürün yok?

Dogancanvural

Hectopat
Anlamadığım şey şu, tamam rekabeti daha ön plana çıkarmayı hedefliyorlar da 10 satışın 9'u indirimli. Geçenlerde bir laptop görmüştüm. 50 bin liradan 8 bin liraya düşmüştü. 😂 Aynı zamanda insanlar ile dalga geçer gibi davranıyorlar. Şahsen ben rahatsız oluyorum, ya siz?

Anlamadığım şey şu, tamam rekabeti daha ön plana çıkarmayı hedefliyorlar da 10 satışın 9'u indirimli. Geçenlerde bir laptop görmüştüm. 50 bin liradan 8 bin liraya düşmüştü. 😂 aynı zamanda insanlar ile dalga geçer gibi davranıyorlar. Şahsen ben rahatsız oluyorum, ya siz?

Psikoloji. Aslında yapmıyorlar ama o insanlar piyasayı bilmediği için "çok iyi ürün hem de indirime girmiş indirim bitmeden almalıyım." diyor ve alıyorlar.

Bu durumdan ben de nefret ediyorum. Her üründe bir indirim yüzdesi var. Eskiden böyle değildi. İndirim ibaresi sık sık görülmezdi ama indirimler de gerçekti.

Bu durumdan ben de nefret ediyorum. Her üründe bir indirim yüzdesi var. Eskiden böyle değildi. İndirim ibaresi sık sık görülmezdi ama indirimler de gerçekti.
Evet, gerçekten real discount'ları kaçırıyoruz. Öylesine çok indirimli ürün var ki; gerçekten indirime girmiş ürünleri farketmeye fırsat bulamıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı