Neden kilo alamıyorum?

Sigara kullanıyorsa çok etkiler bu, B12 takviyesi falanda işe yarayabilir, çare sürekli yemekte afedersiniz hayvan gibi yemesi lazım onun.

Şimdi akşam yatmadan hemen önce mega boy pizza 4 kişilik kova 4 adet hamburger 2.5 l kola ve rağmen ye tatlı olarak da 5 kilo baklava ye 2 adet de dondurmalı künefe 1 ayda 90 kilosun
Günde kaç kalori alıyorsun.

Adamı şeker hastalığından öldürmeye çalışıyorsunuz herhalde?
Hocam haklılar geneti ve yapısıyla alakalı bir şey.

Son düzenleme:
Kardeşimin yaşı 17 boyu 1.82 ve kilosu 49 arkadaşlar sağlık durumu maşallah çok iyi. 17 yıldır 1 kez serum bile yemedi.
Çok yemek yiyen bir insan :D fakat kilo alamıyor doktorların hepsi genetik diyor tüm test sonuçlarım çok güzel.
Nasıl kilo alabilir? :D

Hayvan gibi yiyorsa ya inanılmaz fazla hareket ediyor ya da yediğini sanıyor. Bence yediğini sanıyor çok yaygın bu herkes hayvan gibi yiyorum diyor ama yemiyor.( bende bunlardan biriydim) veya kardeşinizin bir rahatsızlığı var başka türlü mümkün değil. Bir yemek tartısı alıp kalori hesabı yapsın yaktığından fazla kalori alsın.

Metabolizması çok hızlı olduğu için kilo alamıyor olabilir. Bende aynı durumdayım. :(
Normal metabolizması.
Arkadaşlar 1 hafta önce 8 tüp kan aldırdı baştan aşağıya her şey tertemiz çıktı gene genetik dediler çünkü babam 20 yaşında 50-55 kiloymuş.
Babam şu anda fakat 110 :D

Bu durumda sağlıklı bir şekilde kilo almanızın tek yolu düzenli ve sağlam bir şekilde spor yapmak maalesef. Abur cubur vs işlere girerseniz sadece yağ alırsınız. Yağ oranınız çok düşük olduğu için bir yere kadar sağlık açısından yağ almanız da gerekiyor evet, ama kas eksikliği varken normal bir yağ oranı bile sizi göbekli gösterecektir. Hem yağ hem kas arttırarak kilo almalısınız, onun da tek yolu spor ve bol kalorili ama dengeli beslenme.

Geri
Yukarı