Neden kilo alamıyorum?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Kardeşimin yaşı 17 boyu 1.82 ve kilosu 49 arkadaşlar sağlık durumu maşallah çok iyi. 17 yıldır 1 kez serum bile yemedi.
Çok yemek yiyen bir insan :D Fakat kilo alamıyor doktorların hepsi genetik diyor tüm test sonuçlarım çok güzel.
Nasıl kilo alabilir? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşimin yaşı 17 boyu 1.82 ve kilosu 49 arkadaşlar sağlık durumu maşallah çok iyi. 17 yıldır 1 kez serum bile yemedi.
Çok yemek yiyen bir insan :D Fakat kilo alamıyor doktorların hepsi genetik diyor tüm test sonuçlarım çok güzel.
Diyetisyen'e gittiniz mi?

doktorların hepsi genetik diyor
1.82 boyu olup da 49 kilo olan birine kimsenin normal diyecegini zannetmiyorum. Diyetisyene basvurun. Basit bir hesaplama sitesinden aldigim sonuc:
1622136464812.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2:32

Çok yemek yiyen bir insan :D fakat kilo alamıyor doktorların hepsi genetik diyor tüm test sonuçlarım çok güzel.

Şimdi akşam yatmadan hemen önce mega boy pizza 4 kişilik kova 4 adet hamburger 2.5 l kola ve ramen ye tatlı olarak da 5 kilo baklava ye 2 adet de dondurmalı künefe 1 ayda 90 kilosun
Gün de kaç kalori aliyorsun.

Metabolizma hızı yüzünden olabilir. Ben de aynı şekilde öyleyim. Her gün affedersiniz ''ayı'' gibi yemek yerim ama neredeyse hiç kilo almam.
Katılıyorum. Ben de yemek yesem de yemesem de 91 kiloda kaldım. İşin kötü tarafı boyum kısa biraz göbekli duruyorum. Sakal da bırakınca proflar bile enişte diye seslenmeye başladı fakültede.

Katılıyorum. Ben de yemek yesem de yemesem de 91 kiloda kaldım. İşin kötü tarafı boyum kısa biraz göbekli duruyorum. Sakal da bırakınca proflar bile enişte diye seslenmeye başladı fakültede.
Bende de tam tersi hocam. Benim de boyum uzun çok zayıf duruyorum maalesef.

Geri
Yukarı