Neden korsan kullanmamalıyız?

Demo indirip key yapsaydınız hocam.
Key nerden alıyoruz? Bir yerden satın alıp kalıcı lisanslı hale getirebiliyorsak yapalım. İnternet sitelerinde paylaşılmış keyleri diyorsanız onların da korsandan farkı yok.

FIFA 2007 korsanına da kızgın attın ya, diyecek bir şey bulamıyorum. @Fuat Ergin

Olur olmadık yerlerden korsan indirenler tabi bu tür hatalarla ve olumsuzluklarla karşılaşır. Çocukken yapıyorduk biz Google'a oyunun adını yazıp indir yazıp ilk çıkandan indirme işlemini ve aynı şekilde çocukken karşılaşıyorduk bu tarz sonuçlarla. Yıllar geçtikçe nerelerden indirilip nerelerden indirilmeyeceğini ve hataların çözümünün nasıl bulunacağını elbette öğreniyoruz.
Ben hep en üst linkten indiriyorum, ama hiç virüs yemedim :D.

Key nerden alıyoruz? Bir yerden satın alıp kalıcı lisanslı hale getirebiliyorsak yapalım. İnternet sitelerinde paylaşılmış keyleri diyorsanız onların da korsandan farkı yok.

FIFA 2007 korsanına da kızgın attın ya, diyecek bir şey bulamıyorum. @Fuat Ergin
Crackli oyun virüs bulaştırır bir de şirket bilgisayarına kurmuşsunuz. Demo indirip - internette satışı olmadığı için - internetteki bir keyi girerek daha güvenli oynardınız.

Crackli oyun virüs bulaştırır bir de şirket bilgisayarına kurmuşsunuz. Demo indirip - internette satışı olmadığı için - internetteki bir keyi girerek daha güvenli oynardınız.
Buradan daha önceden de indirmiştim. O konuda problem yok. Gönül isterdi ki orjinalini bulup alayım da yok işte.

Evet bence de, müslüman olduğumuz için siyonist şirketlerine para kazandırmalıyız. Tam AKP kafası olsun kafamız. Bir dakika, siyonist ne demekti yaw?

Herobrine fan yapımı modlar dışında asla gerçek olmadı, oyunda da yer almadı.
Mod değil. Oyunun içine kodlanmış bir şeydi diye biliyorum. Premium sürümünde hiçbir zaman olmadı, onu bende biliyorum. Ama korsan sürümüde oyun sayıldığı için korsan sitelerinde vardı.

Madem korsandan bahsediyoruz şuraya süper bir müzik koyuyorum😆
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onu bilmezler :D Bu daha çok bilinir :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı