Neden korsana karşıyız?

İmkanı olup almayan kişiler için Korsan'a karşıyım. Az parası olup oyunlara para vermeyecek kişiler için değilim. Zamanında az korsan oyun da oynamadım. Şu an ise genel olarak almayı tercih ediyorum. Gerek riski emek hırsızlığı vb faktörlerden.

Genel olarak korsanın etik yönünü bir yana bırakırsak riski çok. Film dizi falan sıkıntı olmaz ama işin içinde exe dosyası varsa emin ol risk de vardır. Hele hele lisanssız Windows kullanımı yapanları hiç anlamam.

Para olsa 5500XT ile eski AG Neovo F419 kullanmazdım.
Genel olarak korsanın etik yönünü bir yana bırakırsak riski çok. Film dizi falan sıkıntı olmaz ama işin içinde exe dosyası varsa emin ol risk de vardır. Hele hele lisanssız Windows kullanımı yapanları hiç anlamam.
Windows dışında çok da virüs yok hocam güvenilir bir siteden indirirsen 0 zarar.

Ailem bana haftalık harçlık vermiyor ayrıca oyunlara para vermemden nefret ediyorlar bu yüzden korsandan başka seçenek kalmıyor.(Epic sağ olsun beleş oyunlarıyla bana destek çıktı.)

Oyunları boşverin ama programlarda korsan firmanın işine yarıyor.
Sizce bir insan cracki olmayan programı satın alır mı öğrenmek için, özellikle de ülkesi fakirse.
Evet bu yüzden batan firma var, program kırılamadığı için.
2 yazım var lütfen okuyun.

Bugüne kadar yerde bulduğum tek bir parayı bile ceplemedim, aksine hepsini sadaka kutusuna attım.
Ben ortaokul zamanındayken, yerde bulduğum paraları başkası almasın diye gider okulun yanındaki arsaya atardım 😳

1613990201118.png

Geri
Yukarı