Neden özellikle bayan eleman aranıyor?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Bu yaz PC almak ve ihtiyaçlarımı karşılamak için iş arıyorum ama nereyi ararsam arayım hep bayan eleman arıyoruz, bayan elaman aramasalar da tecrübeli eleman arıyoruz diyorlar. Birkaç yere iş görüşmesine gittim, biz sizi ararız dediler ama arayan falan yok maalesef. Önceden bayan eleman arıyoruz muhabbetleri falan yoktu. Ne değişti de durum bu hale geldi? Anlamıyorum ki neden bayan eleman, bayan olunca ne değişiyor?

Bu yaz PC almak ve ihtiyaçlarımı karşılamak için iş arıyorum ama nereyi ararsam arayım hep bayan eleman arıyoruz, bayan elaman aramasalar da tecrübeli eleman arıyoruz diyorlar. Birkaç yere iş görüşmesine gittim, biz sizi ararız dediler ama arayan falan yok maalesef. Önceden bayan eleman arıyoruz muhabbetleri falan yoktu. Ne değişti de durum bu hale geldi? Anlamıyorum ki neden bayan eleman, bayan olunca ne değişiyor?
Daha fazla müşteri çektiği için.

Taciz. Gerek patron tarafından gözle veya fiziki, gerekse müşteriler tarafından gözle.

Mahmut abiden mi hizmet almak istersin yoksa 22 yasindaki çıtır Duygu hanımdan mi?
Ben olsam hangisi daha iyi iş verir diye bakarım. Büyük ihtimalle Mahmut abi olur.

Ben olsam hangisi daha iyi iş verir diye bakarım.
Maalesef herkes bizim kadar akilli değil.
Daha bir barkod okutmayi beceremeyen, etek giyip ruj süren, kamu yönetimi okuyan bir öğrenci olarak masraflarını çıkarmak isteyen Duygu hanimi tercih ediyorlar.
Mühendislik okuyan Muzaffer de midesine taş bağlayıp ders çalışıyor o sırada.

Yeni konular

Geri
Yukarı