Neden oyun için iPad ve iPad mini almamalısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yav animeci, Critical Ops gibi oyunları bütün cihazlar kasa kasa da olsa oynatır alakası yok.
Troll komik mi kardeş.

:D?
İnsanlarin ne izledigine göre yargilaman ciddi ciddi komik. Ne dediğin umurumda değil.
Kasa kasa oynanması ile akıcı bir şekilde oynamak ve insanlarin iOS tercih etmesi olayini göz yummak. Hmm bir de troll diyor. Kusura bakma ama gözlemlediğim ve karşılaştiğim bir olay üzerine ve kastığim ekiplere göre oynanilan cihaz sayisi iOS daha fazla ve insanlarin neden hepsi iPad tercih ediyor hmm. Kusura bakmayin ama bir şey demek istemiyorum. Dersem ağır konuşacağım. Cezayla uğraşmak istemiyorum adminlerin boş yere vaktini de harcamak istemiyorum.

@Qualty bana souls fanboyu diyebilirsiniz. Yüzümü güldürürsünüz. Ayrıca sanırsam New State oynamak istiyorsunuz ve o tablet o oyunu açmalı. Sizin tablet sorunlu olabilir.

@Qualty bana souls fanboyu diyebilirsiniz. Yüzümü güldürürsünüz. Ayrıca sanırsam New state oynamak istiyorsunuz ve o tablet o oyunu açmalı. Sizin tablet sorunlu olabilir.

Açıyor zaten ama RAM kaynaklı sorun var.
Anime kızı ppli kişiye "yav animeci" demenize çok güldüm. Belki sevdiği bir animedeki bir kızı pp yapmak istemiştir nereden biliyorsunuz? Ben de size TF2'ci veya Valve fanboyu desem hoşunuza gider mi? Ayrıca o tablette ne oynuyorsunuz da bu hatayı veriyor merak ettim.

Anime pf si koyması benim açımdan animeci olması için yeter ve zaten kötü bir şey demedim.

Açıyor zaten ama RAM kaynaklı sorun var.

İşletim sistemi boşta ne kadar RAM harcamakta?
Mesela bende Redmi Note 8 Pro var. 6 GB RAM'e sahip fakat arayüzü 2.5GB RAM harcıyor. Bir de Android'in harcadığı var ve sizin tabletten daha az RAM kalıyor geriye ve bu telefon New State'i çok rahat açar.

İşletim sistemi boşta ne kadar RAM harcamakta?
Mesela bende Redmi Note 8 Pro var. 6 GB RAM'e sahip fakat arayüzü 2.5GB RAM harcıyor. Bir de Android'in harcadığı var ve sizin tabletten daha az RAM kalıyor geriye ve bu telefon New State'i çok rahat açar.

Onu göremiyorum IOS'un yazılım çeşitliliği yok.

Onu göremiyorum IOS'un yazılım çeşitliliği yok.

Ben söyleyeyim. iOS boşta "en fazla" 1GB RAM harcar. Daha az bile harcar bazen. Geriye benim Redmi telefondan çok daha fazla RAM kalıyor ve benim Redmi telefon bile oyunlar için yeterliyken onun yetmemesi imkansız. Garantisi varsa garantiye gönderebilirsiniz.
O ne oluyor? Bilmiyorum o fanboylukları.

Souls-like oyunlarının fanboyları oluyor. Sonyboy ise Sony fanboyları.

Ben söyleyeyim. iOS boşta "en fazla" 1GB RAM harcar. Daha az bile harcar bazen. Geriye benim Redmi telefondan çok daha fazla RAM kalıyor ve benim Redmi telefon bile oyunlar için yeterliyken onun yetmemesi imkansız. Garantisi varsa garantiye gönderebilirsiniz.

Souls-like oyunlarının fanboyları oluyor. Sonyboy ise Sony fanboyları.

Ama bu en son sürüm çoğu özellik açık ve iPad fazla RAM harcayabilecek bir sistem çünkü iPad performansa odaklanır ve fazla RAM harcar diye tahmin etmekteyim.

Ama bu en son sürüm çoğu özellik açık ve iPad fazla RAM harcayabilecek bir sistem çünkü iPad performansa odaklanır ve fazla RAM harcar diye tahmin etmekteyim.

Yine de dediğim gibi en fazla 1GB harcar. Ayrıca tabletteki iOS ile IPhone'daki IOS'un farkı yok yanlış bir düşünce içerisindesiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı