Neden Xbox Series X bu kadar övülüyor?

Bu özellikler de güzel ama mesela bir ara anket görmüştüm. Yabancı bir anketti. Geriye uyumluluk ile oyun oynayacaklar bayağı azdı mesela. Türkiye'de konuşuluyor ama kalan yerlerde bilemiyorum.
Bence bu videoyu izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence bu videoyu izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu özellik bizim için harika bir şey zaten. PlayStation bile geriye uyumluluk için uğraşıyorsa Xbox sayesinde.

Bu özellik bizim için harika bir şey zaten. PlayStation bile geriye uyumluluk için uğraşıyorsa Xbox sayesinde.
Video güzeldi zaten onun için paylaşmıştım. İzledin mi bilmiyorum ama bir PS oyunu 80€ olacakmış. Evet sende Xbox içinde olacak diyorsun ama GamePass arayı kapatıyor. Sony de çıkaracak dedin. Bakalım...

Video güzeldi zaten onun için paylaşmıştım. İzledin mi bilmiyorum ama bir PS oyunu 80€ olacakmış. Evet sende Xbox içinde olacak diyorsun ama Game Pass arayı kapatıyor. Sony de çıkaracak dedin. Bakalım...
Başta çıkarmayacağız demişlerdi ama sonra ileride paylaşacağız demeye falan başladılar. Umarım bizde de geçerli olan iyi bir sistem gelir.

Xbox series X şuan daha düşük bir performans sergiliyor olabilir ancak ilerleyen zamanlarda oyun firmalarının daha iyi optimizasyon yapacağını ve microsoft un da cihaza vereceği güncellemelerle bu sorunu aşacaklarına inanıyorum. Mevcut oyunlarda güncellemeler ile bu sorunlar giderilecektir. Ancak ortada bakıldığı zaman 2 cihazda pişman edecek cihazlar değil. Özel oyunlar konusunda bu jenerasyon microsoft kısmında da güzel oyunlar göreceğiz aslında geçtiğimiz jenerasyonda güzel oyunlar gördük ancak sony yaptığı çok güzel oyunlar ile daha iyiydi özel oyunlar konusunda. Yani kısacası isteyen xbox isteyen ps5 alsın ama bana kalırsa xbox series s alırdım yurtdışı amazondan. 3700-4000 civarına geliyor ve o güçteki bir cihaz için iyi bir fiyat türkiye şartlarında. Yanına birde gamepass alırsanız tadından yenmez.

Arkadaşlar. Konsol işi yazılım ve işçilik işidir. O yüzden firmaların PC'deki RX 580 kaldırmıo yav kartını eskittik sjsj hadi git artık GTX 1660 Super al mantığı konsolda işlemiyor. Eldeki malzemeye göre en iyisini yapmak zorundalar. O yüzden donanım farkı aşırı göze batacak bir durum değil. Sony çok zeki firma. Kendileride bu donanımların şu an için yeteceğini kullanıcıları exlusivelerle 2 3 sene oyalayıp asıl PS5 Pro'yla beraber atılım yapacaklardır. Dediğim gibi PS4 fat kasa ve Uncharted 4Ü hayal edin. Konsolun son sınırını zorlayan grafik şöleniydi. Yani iş oyun kalitesinde oyunların kalitesinde bitiyor. Konsol tarafında o donanım farkını pek takan yok. Adam God of War için alıyor Uncharted için alıyor demon souls için alıyor. Çünkü 500 Euro abi. Türkiye'de bu kadar lüks geliyor gözünüze.

Adamların herkese hitap eden seçenekleri var.

Adamların herkese hitap eden seçenekleri var.
Oyun anlamında PlayStation'un da var. Cihaz anlamında Xbox zaten ekosistem oluşturmayı amaçlıyor.

Geri
Yukarı