Neden yaşıyoruz?

İşte o amacı kendin düşün, mesela de ki bilgisayar konusunda en iyi ben olacağım. Ya da mesela yazılım öğreneceğim. Hayatın amacını kendin belirlersin.

Günümüzde yaşamak çok zor herkes için böyle değil gibi görünse de benim gördüğüm kadarıyla yaşamak için çalışmak, çeşitli engelleri aşmak lazım, bir çok faktörle mücadele etmek gerek. Bunca zorluk içerisinde neden yaşıyoruz ve intihar etmiyoruz gibi soruları hiç kendinize sordunuz mu? Ne için bu emek. Benim kendimce cevabım var ama siz ne düşünüyorsunuz?
Her gün yaşıyoruz bir gün ölmek için.

İntihar etmeyi düşünüyorum nedeni çeşitli ameliyatlar geçirdim ve her tanıdığım insan öldü ailem hariç onlarlada mutlu değilim.
Şahsen para toplayıp babamın bana öğrettiği oyunları en çok istediğimde sanırım doom:).
Onları oynadıktan sonra belki düşünebilirim ama ne gerek var ki?
Hızlı yaşa çabuk öl. Hayat felsefem bu yönde.
Günümüzde yaşamak çok zor herkes için böyle değil gibi görünse de benim gördüğüm kadarıyla yaşamak için çalışmak, çeşitli engelleri aşmak lazım, bir çok faktörle mücadele etmek gerek. Bunca zorluk içerisinde neden yaşıyoruz ve intihar etmiyoruz gibi soruları hiç kendinize sordunuz mu? Ne için bu emek. Benim kendimce cevabım var ama siz ne düşünüyorsunuz?
gibi gibi bir çok yorum var konunun temeli "mutluluktur."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı