Need for Speed Serisi İndirimde

LuaizyXw

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Need for Speed serisi indirime girdi. Bayağı bir düşmüş. Seven varsa alsın. 25 50 liraya bu zamanda oyun bulamayız. 18 Eylül'e kadar alacaklarınızı alın.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-05_114632652.png
    resim_2023-09-05_114632652.png
    268,2 KB · Görüntüleme: 915
Araba oyunu sevenler için fena değil. Alınabilir ama bana hiçbir araba oyunu NFS U2'nin zevkini vermiyor. Hala arada indiriyorum kariyer yapıyorum kaç yıllık oyun çok zevkli geliyor. Forza 5 bile bana onun verdiği zevki vermiyor ama şu da bir gerçek güncel oyunlardan da en iyisi Forza 5.

Zamanında 200 liralık bir paket vardı. Çok iyi oyunlar vardı ATMye giderken paketin kaldırıldığı görmüştüm. 7-8 oyun kaçtı bildiğin yazık oldu.

Zamanında Heat ve Payback'i indirimle toplam 50 liraya mı ne almıştım. Heat'a UNITE kurunca oyun başka bir şeye dönüşüyor. Payback'i indiremedim, gerek de duymuyorum hesapta kalsın yeter. MW'yi daha önce oynamıştım, bence kötü bir oyun.

Zamanında Heat ve Payback'i indirimle toplam 50 liraya mı ne almıştım. Heat'a UNITE kurunca oyun başka bir şeye dönüşüyor. Payback'i indiremedim, gerek de duymuyorum hesapta kalsın yeter. MW'yi daha önce oynamıştım, bence kötü bir oyun.
Heat alacaktım ama bi 7 TL falan eksik 😔 diğerlerine bir baktım youtube üzerinden hiç almaya değmez.

Geri
Yukarı