Need for Speed Serisi İndirimde

Çocukluğunda herkes MW oynarken ben Rivals oynardım deli gibi, yeni çıkmıştı o aralar. Geçen indirimle alıp 80 saat civarı kastım, hala zevk veriyor. Özellikle haritada online birini bulup onla uğraşmak. 😄
2015, HP Remastered ve Payback'de oynanabilir ayrıca.

Merhaba. Need for Speed serisi indirime girdi. Bayağı bir düşmüş. Seven varsa alsın. 25 50 liraya bu zamanda oyun bulamayız. 18 Eylül'e kadar alacaklarınızı alın.
Bu oyunu Steam'den aldım indirmli fakat oyunu açtığımda ilk Intel driver güncel değil hatası veriyor. Sonra tamam tıklıyorum oyun açılıyor fakat ara sahnelerden sonra boşluk tuşuna tıkla simgesi var tıklamama rağmen olmuyor. Sanırım klavyeyi algılamıyor bilen varsa yardım etsin.

Çocukluğunda herkes MW oynarken ben Rivals oynardım deli gibi, yeni çıkmıştı o aralar. Geçen indirimle alıp 80 saat civarı kastım, hala zevk veriyor. Özellikle haritada online birini bulup onla uğraşmak. 😄
2015, HP Remastered ve Payback'de oynanabilir ayrıca.
need for speed deluex edıtıon Bu oyunu Steam'den aldım indirmli fakat oyunu açtığımda ilk Intel driver güncel değil hatası veriyor. Sonra tamam tıklıyorum oyun açılıyor fakat ara sahnelerden sonra boşluk tuşuna tıkla simgesi var tıklamama rağmen olmuyor. Sanırım klavyeyi algılamıyor bilen varsa yardım etsin.

Merhaba. Need for Speed serisi indirime girdi. Bayağı bir düşmüş. Seven varsa alsın. 25 50 liraya bu zamanda oyun bulamayız. 18 Eylül'e kadar alacaklarınızı alın.
Evet indirim baya iyi fakat bence aradaki Most Wanted'ı almayabilirsiniz çok güzel bir oyun değil ama diğerleri güzel.

Ben Heat'i almak istiyorum ama sırf UNITE modu için alacağım sizce alınır mı eski NFS Underground 2'yi yükledim ama çok eski geldi sarmadı.
Bilgisayarda yer varsa alınır. Ama kesinlikle alın demiyorum, hikaye modu bittikten sonra büyük ihtimalle girmezsiniz. UNITE ile oynanır mı derseniz, baya da oynanır.

Bilgisayarda yer varsa alınır. Ama kesinlikle alın demiyorum, hikaye modu bittikten sonra büyük ihtimalle girmezsiniz. UNITE ile oynanır mı derseniz, baya da oynanır.
Siz bunu yazarken ben çoktan aldım ve hatta iade ettim maalesef ben oyunun başında ultra lüks arabayı elimden alıp yerine dandirik arabayı verip al hadi bir sürü yarış yap para kas sonra alırsın oyunun başındaki aracı deyince tüm hevesim kayboluyor bu yüzden 100 save kurmaya çalıştım ama her zaman hata verdi bende pes ettim hem oyunu oynarken işlemci 100 dereceyi gördü 💀.

Siz bunu yazarken ben çoktan aldım ve hatta iade ettim maalesef ben oyunun başında ultra lüks arabayı elimden alıp yerine dandirik arabayı verip al hadi bir sürü yarış yap para kas sonra alırsın oyunun başındaki aracı deyince tüm hevesim kayboluyor bu yüzden 100 save kurmaya çalıştım ama her zaman hata verdi bende pes ettim hem oyunu oynarken işlemci 100 dereceyi gördü 💀.
NFS Heat'ten bahsetmiyor muyuz? Oyun çok kısa zaten. 5 saat falan. Günde 2 saat oynasanız 3 günde falan bitirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı