Need for Speed Serisi İndirimde

Heat güzel Most Wanted iyi sayılır. Diğerleri için paranızı çöpe atmayın.

Rivals alınır mı hocam onu biliyor musunuz? FH4 oynayan biri olarak beğenir miyim?
FH4'ten sonra Heat oynasan onu zor seversin. Bence Heat al geç en iyisi o bana göre.

Heat çok sağlam düşmüş. Ama alsam mı bilemedim Forza'dan sonra hiç sevmemiştim. Game Pass'ten oynadığımda.
hem forza hemde bunları alıcam oynamasam bile kütüphanede kalsın

Çok sağ ol dostum bu arada büyük ihtimal görmeyecektim bu aralar pek Steam'e bakmıyordum.
rica ederim dostum

Zamanında 200 liralık bir paket vardı. Çok iyi oyunlar vardı ATMye giderken paketin kaldırıldığı görmüştüm. 7-8 oyun kaçtı bildiğin yazık oldu.
aynen baya bi indirimliydi o alamadım bende onu üzülmüştüm

1 hafta sürer bence.
18 eylüle kadar devam edecek indirim

7 TL eksik maalesef alamıyorum onu. Indirim ne zamana kadar sürüyor? Yarın CS'de ucuz kasa düşerse alırım.
18 eylüle kadar devam edecek

CS:GO'daki 2 tane parçalanmış kasamı satıp almaya değer mi herhangi biri? Cüzdanda da 13 TL var.
heat alabilirsin güzel oyun

Zamanında Heat ve Payback'i indirimle toplam 50 liraya mı ne almıştım. Heat'a UNITE kurunca oyun başka bir şeye dönüşüyor. Payback'i indiremedim, gerek de duymuyorum hesapta kalsın yeter. MW'yi daha önce oynamıştım, bence kötü bir oyun.
Ben Heat'i almak istiyorum ama sırf UNITE modu için alacağım sizce alınır mı eski NFS Underground 2'yi yükledim ama çok eski geldi sarmadı.

Heat alacaktım ama bi 7 TL falan eksik 😔 diğerlerine bir baktım youtube üzerinden hiç almaya değmez.
18 Eylül'de bitiyor hocam baya bir zaman var o güne kadar bulursunuz 7TL'yi.

Geri
Yukarı