Nefret ettiğiniz insan tipleri

• Sinyal vermeyen
  • Trafikteki tek araba kendisiymiş gibi davranan
  • Kaldırımda mal gibi yürüyen
  • Kaldırımda yol vermekten sakınanlar
  • Gereksiz gürültü yapanlar
  • Kişisel alan ne onu bilmeyen angutlar
  • Yola balgamlı tükürenler
  • Kendini ayrıcalıklı sanan bayanlar
  • Sıra beklerken bir kişiyi bile geçmek için yoğun çaba harcayanlar
Dahası var, görmezden gelirsem hiçbiri yok aslında. :D

''Bro, kardo, aslanım, paşam, ciğerim'' gibi yakıştırmalar yapan insanlarla samimi olamıyorum. Çok hızlı veya çok yavaş konuşan insanları anlayamıyorum, bir sağlık problemiyse durum ayrı elbette. Küfür eden ve asabi kızlardan hoşlanmıyorum. 20-30'lu yaşlarında yemediği halt kalmayıp, 60 yaşında mevlana kesilenlere saygı duyamıyorum. Çok fazla soru soran, gereksiz yere göz kontağı kuran insanlardan uzak duruyorum, mutlaka ters cevap vermek zorunda kalıyorum yoksa. Genel olarak farkındaysanız nefret edilecek bir durum yok. Bu tipleri hayatımda görmek istemiyorum, neredeyse imkansız ama neyse. Nefret ettiğim olarak sadece, asgari ücretle çalışıp, ekmeğinin peşinde olan insanları aşağılayan, küçük düşürmeye çalışan kendini bilmezleri örnek verebilirim. Bu tarz insanları görüyorsanız, uzak durmayın, kaçın...

Verdiğin sırlarını başkasının yanında sana hitap eder gibi konuşup ifşa eden tipler. Örneğin toplu bir sohbet esnasında "Sen şu konuda zaten şöyle düşünüyordun, onun için böyle diyorsun"

Yeni konular

Geri
Yukarı