Çözüm Netspeed geçiş süreci

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağol. Standart ücret 159TL. Davet koduyla beraber şuan için 149TL diyebilirim. Bir sonraki aydan itibaren geçerli olacak.

Benim için ping önemli hocam bu pop noktasımıdır nedir ankarada vardır heralde sizin hız testinde izmir olarak gördüm bağlandığı sunucuyu izmirdemi oturuyorsunuz
Ankara'da sunucusu var. Ben Tokat'tan bağlanıyorum, sunucu olarak Ankara'yı seçiyor.

Bildiğim kadarıyla, evet. Yurtdışı çıkışlarında Turknet'le packet-loss yiyor olmanız biraz ilginç geldi. Turknet ping değerlerinin iyi olmasıyla müşteri çekebilen bir firma. Ping konusunda memnun değilseniz yeni fiyat artışıyla durmanızın hiçbir anlamı kalmamış diyebilirim.

İzmir/Buca'dayım dostum. Hız testinde karşı sunucu ne çıkıyor ona bakmak lazım. O POP noktası oluyor.
Bende Buca’dayım ama Fiber yok mahallede. Şirinyer Türk Telekom Müdürlüğüne başvurucam bakalım ne olacak.

Bildiğim kadarıyla, evet. Yurtdışı çıkışlarında Turknet'le packet-loss yiyor olmanız biraz ilginç geldi. Turknet ping değerlerinin iyi olmasıyla müşteri çekebilen bir firma. Ping konusunda memnun değilseniz yeni fiyat artışıyla durmanızın hiçbir anlamı kalmamış diyebilirim.
Davet kodunu kullanarak geçiş yaptım dostum teşekkürler dediğin gibi rocket league oyununda her el pocket loss yiyorum. Zamlı fiyatla kalmanın anlamı yok teşekkürler bilgi için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı