Netspeed'den TurkNet'e geçtim, geçmez olaydım

Vallahi geçmiş olsun hocam türknetten beklemezdim herkes iyi diyordu geçmiş olsun.
Vallahi başvururken kullandıkları tatlı dil insanın paçasını kapıveriyor. İptal talebimden 5dk sonra arandım ve iptal talebini geri almamı, aciliyet belirterek yardımcı olacaklarını belirttiler. Fakat 16:00'dan beri kimse iletişime geçmedi. Geçeceklerini de zannetmiyorum. Pazartesi de bu şekilde devam ederse kesinlikle iptal edeceğim.

Vallahi başvururken kullandıkları tatlı dil insanın paçasını kapıveriyor. İptal talebimden 5dk sonra arandım ve iptal talebini geri almamı, aciliyet belirterek yardımcı olacaklarını belirttiler. Fakat 16:00'dan beri kimse iletişime geçmedi. Geçeceklerini de zannetmiyorum. Pazartesi de bu şekilde devam ederse kesinlikle iptal edeceğim.
Hocam biz de 2 ay önce konuştuk geçecektik 4 defa aradılar ama hiçbirinde tutturamadık o zaman iyi ki tutturamamışız :)

TurkNet'ten Netspeed'e geçtim. Daha 1 ay olmadı. İç tesisatım problemli olmasa daima kullanacağım ISS'lerden biri olurdu. Yazık olmuş size, paranızla rezil olmuşsunuz. Netspeed'in müşteri hizmetleri işinden anlayan insanlar dolu, keşke geçmeseydiniz.

Millenicom'dan Netspeed'e geçtim. 35 Mbps paketi 84TL idi geçtiğim de gelen zamlarla beraber kasım ayında 150TL olacakmış. Ping yüksek Netspeed'e büyük ihtimalle Millenicom'a geçerim. 2 yıl kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Altyapın kötüyse bütün firmalarda sıkıntı yaşarsın.

Geri
Yukarı