Netspeed'den TurkNet'e geçtim, geçmez olaydım

Millenicom'dan Netspeed'e geçtim. 35 Mbps paketi 84TL idi geçtiğim de gelen zamlarla beraber kasım ayında 150TL olacakmış. Ping yüksek Netspeed'e büyük ihtimalle Millenicom'a geçerim. 2 yıl kullandım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Altyapın kötüyse bütün firmalarda sıkıntı yaşarsın.
Altyapım son derece sağlıklı. Netspeed kullanırken margin değeri 20 yi geçmiyordu. TurkNet'de de aynı şekilde. 6 senedir aynı tesisatı kabloyu kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım daha. Ne 2 yıl Türk Telekom aboneliğim de ne 4 yıl Netspeed aboneliğim de yemin ederim ki bir sefer sorun yaşamadım. Bina da eski değil zaten 7 sene önce yapıldı daha tuğla iken satın aldık. Dairelere giden kablolar da Cat 5 olarak döşeli.

Kullanmadığım firmayı önermem artık başkasına. Ama en azından sorun olunca muhatap bulabiliyorsunuz Superonline'de. TurkNet'ten çok daha iyi hizmet sunacaklarına eminim. Netspeed alın rahat edin yemin ediyorum. TurkNet'e geçtiğime bin pişmanım. 3 ay geçiş imkanı olmadığından dolayı iptal edip tekrar kurulum ücreti vereceğim durduk yere.
Destek kaydı numaranızı buradan iletebilir misiniz? Takibini yaparak size bilgi vereceğiz 🙏

Destek kaydı numaranızı buradan iletebilir misiniz? Takibini yaparak size bilgi vereceğiz 🙏
Dün yaptığım iptal talebinden abartmıyorum 3dk sonra arandım. Teknik destek isteyince ise 5-6 saattir Allah'ın kulu haber vermedi. Beni arayan hanımefendi iptal talebini geri aldığım taktirde öncelikli olarak yardım edeceğini belirtti ve birazdan arayıp haber vereceğini söyledi. Aradan 1 gün geçti kim öle kim kala :) Kaç TurkNet personeli sizin dediklerinizi dedi bana. Numara falan vermiyorum tekrar iptal talebi oluşturdum en ufak bir sorun da ben tekrar 4 gün beklemek istemiyorum başka bir firmadan sıfırdan hat alacağım teşekkürler etmediğiniz yardım için!

Parayı veren düdüğü çalar üstüne kendine özel kategori alır ;)
Sözünüz meclisten dışarı değil zannedersem🤪

Dün yaptığım iptal talebinden abartmıyorum 3dk sonra arandım. Teknik destek isteyince ise 5-6 saattir Allah'ın kulu haber vermedi. Beni arayan hanımefendi iptal talebini geri aldığım taktirde öncelikli olarak yardım edeceğini belirtti ve birazdan arayıp haber vereceğini söyledi. Aradan 1 gün geçti kim öle kim kala :) Kaç TurkNet personeli sizin dediklerinizi dedi bana. Numara falan vermiyorum tekrar iptal talebi oluşturdum en ufak bir sorun da ben tekrar 4 gün beklemek istemiyorum başka bir firmadan sıfırdan hat alacağım teşekkürler etmediğiniz yardım için!

Sözünüz meclisten dışarı değil zannedersem🤪
Destek kaydı numarasını buradan iletmeniz durumunda elimden geleni yapacağım. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın 🙏

Uzmanımıza ve ekiplere önceliğini ileterek bilgi talep ettim. Güncel bilgi aldığımda sizinle paylaşacağım. Sorunun çözümü için elimizden geleni yapacağız 🙏
Sürekli aynı yalan. Buraya 10 tane böyle mesajınızı atabilirim TurkNet personellerinin. Hani aldığınız bilgiler nerede? Siz iptal talebimi erkenden işleme alın. Siz de rahat ben de. Yalnız şunun sözünü veriyorum. Bir daha bu firmayı evimin yanından geçirmem, kimseye tavsiye etmem, almak isteyene de tecrübelerimi anlatırım.

@TheCalculator Al bende de o kadar arkadaşım. Evimde odama kadar fiber kablo var TürkTelekom'un GPON alt yapısı ile 100/10 paket fiber internet kullandım 2 sene boyunca bir kez bile ne kopma ne yavaşlama ne ping sorunum oldu. Ama ne hikmetse (sebebini kimse bilmiyor) istisnasız her akşam saat 19:00 ile 24:00 arasında pingim tavan yapıyor normal de hız testinde 3 ila 5 arası ms değeri alırken bu saat aralığında 70-80 arası değişiyor birde demezler mi ping sorununuz var farkındayız ama biz ping sorununa müdahale edemiyoruz ne kadar saçma bir açıklama bu! Haliyle online oyun falan oynayamıyorsun hızımda bir sorun yok indirmede yüklemede aynı ancak bu ping sorunu beni çıldırtacak! Kaç defa kendi sitelerinin hız testini yapıp yolladım onlarda sorunun farkında ama ne saha ekibi geldi ne başka birşey, verdikleri cevapta manidar yok ben en yüksek sinyali alıyormuşum da yok cihaz kaynaklı veya oyundan kaynaklı olurmuşta vs vs. Kardeşim ben 15 yıldır kullanıyorum bu interneti. Aynı altyapıda TürkTelekom ile birkez olsun sorun yaşamadım. En son güncelleme yapmışlar öyle bir e-posta aldım saat 24'ü geçtiği için sorun yok ancak yarın gene akşam saatlerinde sorun yaşarsam direk iptal edeceğim 50 TL fazladan verir geri TürkTelekom'a geçerim ama adam gibi oyunumu oynarım!

Yeni konular

Geri
Yukarı