Netspeed'e geçiş

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar bu konuyu açma sebebim netspeede geçmek isteyip nasıl olduklarını bilmediklerinden geçmeye çekinenlere yardımcı olmak için. Geçiş aşamalarını ve kaç gün içinde bağlantı sağlandığını belirteceğim. Cuma günü başvuru evraklarını MNG kargo ile karşı ödemeli şekilde yolladım kendileri böyle istedi. Cumartesi günü arayıp benden onay istediler. Her aşamayı, artıları eksileri buraya zaman ilerledikçe yazacağım ki geçmek isteyen arkadaşların kafasındaki soru işaretleri kalksın.

En fazla 1 haftada geçiliyor. Ben şu ana kadar eksisini görmedim 1 yıla yakın kullanıyorum 75'lik paketi. 1 2 defa net gitti aradığımda bakım var dediler. 1 yıl içinde 1 2 defa bu arada 2 gün sürer en fazla dediler. 2 saat sürdü çok ilgililer ve hiç bi sorun da yaşamadım. Türknet'ten geçtim çok memnunum.

En fazla 1 haftada geçiliyor. Ben şu ana kadar eksisini görmedim 1 yıla yakın kullanıyorum 75'lik paketi. 1 2 defa net gitti aradığımda bakım var dediler. 1 yıl içinde 1 2 defa bu arada 2 gün sürer en fazla dediler. 2 saat sürdü çok ilgililer ve hiç bi sorun da yaşamadım. Türknet'ten geçtim çok memnunum.
Ben de fiyat artışı nedeniyle turknetten geçiyorum ama Yapa olduğum için iptal ettim sıfırdan başvurdum.

Güncelleme/ Arkadaşlar az önce netspeed'den mesaj geldi, bağlantı sağlanmış. Eve gidip ankastre bağlantısını yapacağım sonra da modem kurulumu işlemleri halledip hız testi ve hat değerleriyle beraber ekleme yaparım.
Şuan bağlantı yok, kabloları bağladım uğraştım. DSL ışığı yanmıyor, müşteri hizmetleri de sıkıntı yok diyor. Hat ankastreye kadar aktifmiş, elektrikçi çağırın diyorlar. Bakalım ne olacak gelişmeleri yazacağım.
Aradım tekrar arıza kaydı açtılar internetim yok. Bakalım durumu yazacağım yine.

Son düzenleme:
Güncelleme/ Arkadaşlar az önce netspeed'den mesaj geldi, bağlantı sağlanmış. Eve gidip ankastre bağlantısını yapacağım sonra da modem kurulumu işlemleri halledip hız testi ve hat değerleriyle beraber ekleme yaparım.
Şuan bağlantı yok, kabloları bağladım uğraştım. DSL ışığı yanmıyor, müşteri hizmetleri de sıkıntı yok diyor. Hat ankastreye kadar aktifmiş, elektrikçi çağırın diyorlar. Bakalım ne olacak gelişmeleri yazacağım.
Aradım tekrar arıza kaydı açtılar internetim yok. Bakalım durumu yazacağım yine.

Netspeed iyi güzel fakat en sevmediğim olay şu ankastreye kablo bağlamak. Elektrikçi çağırdık kaç kişi uğraştık ona rağmen 4 günde halloldu sorun. Kos koca firmanın bi ekibi yok gelip kabloyu takacak.

Netspeed iyi güzel fakat en sevmediğim olay şu ankastreye kablo bağlamak. Elektrikçi çağırdık kaç kişi uğraştık ona rağmen 4 günde halloldu sorun. Kos koca firmanın bi ekibi yok gelip kabloyu takacak.
Hocam sorun neymiş peki? Ben iç tesisat olmadığına eminim çünkü daha sabah turknet iptal olmadan internet vardı. Elektrikçi çağırmakta istemiyorum şimdi 2 kablo takacak 50-60 TL para isteyecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı