Nintendo switch almak hala mantıklı mı?

BayJax

Hectopat
Yer
HerYer Ayrıca Poşet
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3000 TL bir bütçem var. Konsolu Amazon'dan almayı düşünüyorum ama konsolu almazsam Logitech G29 ve Logitech bir ses sistemi alacağım. Hangisi daha mantıklı? Şimdiden teşekkürler.

Switch hala alınabilir. Bir ara deneme fırsatım olmuştu özellikle işe giderken yolda vakit geçirmek için birebir.

Evet alınabilir. Nintendo Switch Lite diğer Switch'e göre daha ucuz olacak istersen bekleye bilirsin ama özellikleri biraz daha azaltılmıs halde olacak.

Switch light gerçekten iyi. Donanım olarak Switch ile aynı, sadece dock edilemiyor. Hasta bir Diablo oyuncusu olduğum için bir aralar almayı düşünyordum sonra vazgeçtim. Belki ileride Switch Pro gibi bir model çıkarırlarsa o zaman yeniden düşünebilirim.

Nintendo switch kullanan birisi olarak lavaboda bile kullanıyorum :D oyunları tadımlık oluyor ve vakit geçirmek için harika oluyor köyde de oynuyordum tadımlık oyunları oynamak istersen ninetando al derim ha illa tadımlık oyunlarda yok ciddi oyunlarda var ama ben tadımlık oyunları oynuyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı