Nintendo Switch OLED almak hala mantıklı mı?

JRDARKTR

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EXCALIBUR G770 RTX 3050TI İntel 12450H 24gb ram 500x2 gb M
Yaz ayında yurt dışına çıkacağımdan dolayı bir el konsolu almak istiyorum. Fakat konsol 6 yıllık olduğu ve donanımda bir geliştirilme yapılmadığı için performans konusundan dolayı çok arada kaldım. Ya da sizce Steam Deck almak daha mı mantıklı olur biraz bağımsız bir soru fakat 2'si arasında kaldım. (maalesef ROG ally alacak bir bütçem yok.)

Son düzenleme:
Hocam Nintendo almak hiç bir zaman mantklı olmadı bana göre. İlk çıktığında Wii almıştım bende yıllar önce kaça kere kullandın desen sayılıdır. Steam Deck çok daha mantıklı. Nintendo bizde çok tutan bir konsol değil.

Cevaplarınız için öncelikle teşekkür ederim. Yüksek ihtimal ile 64'lük Steam Deck alırım fakat Steam Deck'i nereden alabilirim? Tek bildiğim yer internetteki Steam'in sayfası.

Ağırlıklı olarak Nintendo oyunlarını oynayacaksan ve oyun fiyatlarına bütçen yetiyorsa alınır ama onun dışında Steam hesabını kullanabileceğin alternatiflere bakabilirsin. Kendi adıma Nintendo oyunlarını sevdiğim için yoğun kullanıyorum, PS5 garantisi neredeyse kullanmadan bitti ama Switch'in suyunu çıkarıyorum yolculuklarda ve boş zamanlarda.

2. el sitelerden alabilirsin Deck'i. 2230 M.2 SSD ile depolamasını daha iyi bir şekilde yükseltebilirsiniz Micro SD Card'a göre.

Nintendo kültürünü seviyorsanız 6 senelik olmasının bir önemi olmaz diye düşünüyorum fakat Nintendo kültürünü aşırı aşırı beğenmiyorsan ve Steam Deck alabiliyorsan kesinlikle Steam Deck al.

Sorulacak tek soru Nintendo oyunları ilginizi çekiyor mu ve bu oyunları alabilecek misiniz? Mesela ben Nintendo oyunlarımı daha ucuza geldiği için yurtdışından alıyorum genelde.

Sorulacak tek soru Nintendo oyunları ilginizi çekiyor mu ve bu oyunları alabilecek misiniz? Mesela ben Nintendo oyunlarımı daha ucuza geldiği için yurt dışından alıyorum genelde.

Oyunlarını alabilirim. Fakat Zelda hariç oyunlarını oynayacağımı sanmıyorum. Steam Deck daha mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı